Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 2 napja furcsán...

A macskám 2 napja furcsán viselkedik, kevesebbet eszik, zavaros, állandóan csak alszik és szinte mindig dorombol, még akkor is ha nem nyúlunk hozzá. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2 éves, ezelőtt "rengeteget" evett, játszott, most olyan kedvetlen, kevesebbet eszik és állandóan nyávog, dorombol. Nem szokott beteg lenni, eddig még nem is nagyon fordult elő.
2011. júl. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nőstény akk lehet h tüzel.
2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy kandúr, és nem nőstény :)
2011. júl. 2. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy beteg. Nézesd meg állatorvossal.

Néha a macskák akkor is dorombolnak, ha fájdalmaik vannak, nem csak akkor ha jól érzik magukat. Gondolom ezzel próbálják nyugtatni magukat.

2011. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
akk bakzik :) kerits neki egy jó csajt ;)
2011. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bagzó macska állandóan alszik? Nem hiszem...
2011. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Flessel.
2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van hogy tényleg baja van, de szerintem csak megviseli az idő. az enyém is ilyen. ha borús, esős az idő akkor egész nap alszik és miután bejön a hidegből eszeveszetten dorombol. szerintem egyszerűen chillel: D
2013. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!