Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem veszélyes ez egy kicsikét?!

Nem veszélyes ez egy kicsikét?!

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy már régota az űrbe is sugározzuk a TV adásokat, de abba nem gondoltak bele hogyha egy ilyen adást "elkap" egy értelmes faj akkor azt ellenséges üzenetnek veszik? Meg szerintem az sincsen rendben, hogy jeleket küldünk a nagy semmibe, mert szerintem nem nagyon kéne "üvöltenünk a zsungelban", szerintetek?
2011. aug. 22. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
előbb utóbb ugyis megtalálnak.szal tök8
2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Abszolút igazad van. És az ufók így a te tv-dből fognak előjönni és leigázni a világot.
2011. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek a vilagürben ilyen ellenseges fajok vagy örültek mint az ember. :)

Ha esetkeg megis vannak, akkor azok meg nem tartanak ott, mint az ember, es nem tudjak elkapni.

Szerintem Rudolf Steiner irasaiban rejlik az igazsag (meg persze sokan masok is irtak erröl). Igaz, kisse tömeny, jol bele kell asni magunkat hogy megertsük. Leirja, ahogy evmilliokon at kialakulhatott egyik lenyböl a masik. Eszerint ezek a technikai dolgok nem tul nagy jelentösegüek a fajoknak, hogy ilyesmikkel foglalkoznanak, kb. mint jatszo kisgyerek szintü lenyek jatekai, ugy tekintenek szerintem a teveadasokra. Persze ebben benne van az en velemenyem is a teverö... :) Inkabb csak "felülröl nezem" :))

2011. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes... Előbb utóbb úgyis eljönnek.


Üdvözlettel:


Reptoid Ezredes

2011. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha mondjuk pont a Mónika showt „kapják” el, az tuti egyenesen hadüzenetnek veszik.

Szerintem porig égetnék az egész földet.

2011. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ne parázz már.


Ha létezik is földönkívüli élet, nem szükségszerűen vérszomjas galaxishódítók...

2011. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha létezik olyan értelmes faj, ami le tud igázni minket, akkor műhold és a rádió jeleink olyan egyszerűek és érthetőek számukra mint a kőbalta. Tehát nem hinném, hogy számukra ezek a jelek felkérés egy táncra.
2011. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egy darabig meg se tudnak moccanni a röhögéstől.
2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 x) ***** válasza:
Jaa tudom mi is onnan lopjuk a kábeltévét mikor utazgatunk a bolygók között Csubakkával.. :D
2011. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Álló László ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ez NEM veszélyes de az is igaz hogy előbb utóbb úgyis megtalálnak minket.Miért venné ellenséges üzenetnek ha éppen elkapja az egyik sorozatunkat(Jóban Rosszban).Amúgy miért is sugározunk az űrbe?

2011. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!