Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hány foguk van az űrlényeknek?

.Anonymus. kérdése:

Hány foguk van az űrlényeknek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 09:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Te írkálsz, hogy név nélkül vagyok. Ebből ki lehet következtetni, hogy azt írtam le, hogy átváltani név nélkülire. Ha nem tetszik a lehetőség, akkor így jártál.

A mondatok elején baromság pontokat tenni, mert tudom, hányadik mondatod. Mert az nem nevezhető felsorolásnak. Ha meg indok, akkor 2 nem elfogadható. Sajnos a hülye válaszomat többen értelmesnek találják, mint a te kérdésedet. Mert ennek legalább van értelme.

2011. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 üreginyul ***** válasza:

'A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:03'


A válaszodhoz hozzáfűzve - Kicsit arra a történetre emlékeztet a dolog, mikor a középkori tudós emberek vitatkoztak, hogy "hány foga van a lónak".

Első: - 36!

Második: - 40!

A harmadik azt mondja: - "Szerintem menjünk ki az istállóba és nézzük meg" - Mire a többiek felháborodva leszólják, mondván: - "Micsoda áltudományos módszer, parasztnak való!" :D

2011. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg hülye kérdés!Most hogy így elismertem le lehet szálni rólam!
2011. aug. 21. 11:52
 14/25 anonim ***** válasza:

Az ufóknak nincs foguk.


Trilitropitáknak és a Htrikutáknak örlesztő szervük van a szájukban így táplálkoznak. Az örlesztő szervet úgy képzeld el mint egy csőrt csak kicsit szélesebb és laposabb de nem pont csőr alak.


A többi földönkívüli fajról akikről tudomásunk van azoknak van foguk, 20-38 között.

2011. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
123
2011. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

2,5.

Régen minden délután lehetett belőlük látni jó párat. Csináltak egyfajta műsort is, "Mónikasó" néven futott.

2011. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!!!Te ezt a kérdést komolyan gondoltad mert az írottokból kiderül hogy hiszel bennük.Nyugi te elmebeteg vagy de nemvészes szólj az UFO barátaidnak hogy gyógyítsanak meg.
2011. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

attól függ mit nevezünk űrlénynek. Ha az egysejtű extremofileket is azoknak nevezzük (amik más bolygón élnek), akkor egy sincs nekik. Ha csak az értelmiségieket nézzük, akkor meg nem tudom, mert nem szoktam velük tartani a kapcsolatot.

Bár néhány van az utcánkban és nekik 5 és 12 között van (protézis nélkül persze)

2011. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
14:14,a kérdést nem gondoltam komolyan,de hiszek az UFO-kban!
2011. aug. 21. 18:14
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


rengeteg faj van de itt pár oldalon keresztül lehet olvasni az egyik fajról.ezen az oldalon azt is mondják van e foguk.

2011. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!