Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit lehetne tenni egy megtalál...

Mit lehetne tenni egy megtalált földönkívüli technológiával?

Figyelt kérdés

Szóval tételezzük fel, hogy egy ember fényeket látott egy kukoricásban egy éjszakai túrázás alkalmával.közelebb ment , hogy megnézze, de mire odaért, nem volt ott semmi sem. De viszont véletlen rábukkant egy szerkezetre, ami egyértelműen nem a földről származik. Tételezzük fel, hogy ez az ember hazavitte magával ezt a szerkezetet. Mit kellene tennie ennek az embernek? értesíteni kellene a hatóságot, hogy aztán órákon át faggassák? Ne adj isten likvidálnák. Vagy el lehetne adni egy ilyen cuccot a fekete piacon?

Nem állítom, hogy ez gyakorlatilag is megtörtént. Ez csak egy elméleti kérdés.


2011. aug. 19. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én visszaküldeném a földönkívűlieknek, egy búsás jutalom reményében.
2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az az illető ne nagyon érjen hozzá, mert lehet, hogy tele van antianyaggal és, h felrobban, akkor a fél kukoricás helyén egy gödör lesz.
2011. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 komasa válasza:
A fekete piacon maximum valami ufó megszállott rajongónak tudnád eladni. Én átadnám a hatóságoknak, hátha valamit az emberiség javára lehetne fordítani belőle.
2011. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De naivak itt az emberek. Annyi haszna lenne, ha antianyag technológiát találnánk, hogy könnyebb lenne óriási méretű pusztítást csinálnia a kormányoknak. Atom helyett ezzel fenyegetnénk a másikat. Én egy egyetemre vinném be, ott vizsgáltatnám meg.
2011. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

média? megérné vele foglalkozni?

amúgy nem találtam én semmi ilyesmit, csak elméleti kérdés :D

2011. aug. 19. 12:34
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha én találnék ilyet, semmiképpen sem próbálnám pénz vagy hírnév megszerzésére használni. Az túl macerás, a kimenetele pedig kétséges. Inkább felvenném a kapcsolatot egy olyan emberrel, akiről tudom, hogy foglalkozik idegen/alternatív technológiákkal, (pl. Egely György), és odaadnám neki. Vesződjön vele ő :)
2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Valaki Renáta ***** válasza:

-Semmiképpen sem mernék hozzá érni puszta kézzel, mert nem szeretnék égési sérülésekhez hasonló sebeket szerezni!


-Semmiképpen nem értesítenék semmiféle "hatóságot", hatalmi szervet! Számukra nem lényeges miféle módon hallgattatnak el.


-Médiához sem fordulnék, mert pillanatok alatt hiteltelenné tennének és jó esélyem lenne valami pszichiátriai intézetben megrohadni.


-Mivel technikailag nem is konyítanék a használatához, ezért ha bármiféle tárgyat megtartanék magamnak, azt csak azért tenném hogy kapcsolatba kerülhessek a "tulajdonosával", viszont ettől kezdve semelyik oldalról nem lennék biztonságban...

2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdés. Megpróbálnám használni...ha nem megy, akkor valószínűleg én magam kísérleteznék rajta, a mai világban nem tudod ki szúr hátba a hírnévért és a pénzért...Csakis magadban bízhatsz.
2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Valaki Renáta ***** válasza:
(A hatóságoknak, hatalmi szerveknek csak a hatalom számít, nem pedig az "emberiség java".)
2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szóval egy ilyen esetben a társadalom és a többi ember soha semmikép nem tudna a tárgy létezéséről és örökre a homályba veszne? Internet? youtube? mondjuk ha felkerülne egy meggyőző videó?
2011. aug. 19. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!