Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szürkéknek mik a céljaik?...

A szürkéknek mik a céljaik? Tényleg rossz szándékúak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:22
1 2 3
 1/23 Álló László ***** válasza:
Bocs hogy a kérdésedre kérdéssel válaszolok de kik azok a "szürkék"?
2011. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
0%
nem rossz szándékouak,mert van eszük de ettől függetlenül nagyon aranyosak és engem már töbszöris elvittem túrázni és megismasziroznak meg ilyesni .neked is találkoznod kéne velük nagyon aranyos és kedves lények-jószágok de ha nem eteted őket ő esz meg mert tudnak rosszszándékúak lenni de azok egy más űrlény fajták.
2011. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
rossz szándékúak, ők szoktak elrabolni embereket és kísérletezni rajtuk. a reptoidok szolganépe.
2011. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem vagyok benne az idegenek témában, mint itt néhányan, meg azért annyira nem is hiszek bennük, csak láttam egy régi tévés riportot, amiben szürkéket véltek látni az emberek. [link]

Ilyen mandulaszemű, pici, szürke bőrű idegenek. Nem nagyon hiszek ezekben, de abban igen, hogy máshol is lehet élet. Kíváncsi lettem az idegenek céljai iránt. Már olvastam itt annyi fajról, gondoltam valaki csak tudja =)

2011. aug. 15. 21:34
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Tudna valaki a szürkékről képet mutatni? Mert nem tudom miről van szó.
2011. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tényleg azért kísérleteznek az embereken, hogy hybrideket alkossanak? http://www.youtube.com/watch?v=XUMSpBPpag8&feature=related Épp ezt a videót nézem, ebben volt valami efféle utalás.
2011. aug. 15. 21:35
 7/23 anonim ***** válasza:
És 404 ezekkel ismerkedik?
2011. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A szürkék hadban állnak a reptoidokkal. Nekik nem céljuk elfoglalni a bolygót, de valóban végeztek kísérleteket az embereken.
2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
XDXD Sims 2-ben is vannak zöld bőrű, meg szürke bőrű UFO-k. Nem is értettem, de most már értem, inkább nem csinálok olyat, nehogy kiugorjon a gépből, és kisérletezzen rajtam :D
2011. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
itt laknak nálam de azt mondták titok nem lehet őket lefényképezni
2011. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!