Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez mi lehetett?...

Szerintetek ez mi lehetett? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyszer (még régen), kiültünk a nagypapámmal este a teraszra, néztük a csillagokat...

Elfáradt a nyakunk, és előre néztünk, egy lámpára, és beszélgettünk. Aztán felnéztem az égre (pont felettünkre), és láttam, hogy valami közeledik felénk... Lehet űrhajó, lehet ufo, lehet műhold.

Amint felnéztem az égre, megállt 5 másodpercre, és aztán felment, és ment tovább az egen. Szerintetek mi lehetett?

12/F


2011. júl. 13. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
műhold :D én is láttam már ilyet. :D
2011. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell rögtön mindent UFO-nak titulálni, ennyi az egész.
2011. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

jo bocs..

de nem ufonak tituláltam, csak kérdeztem

és az alkategória azért lett ufo észlelés, mert nem irhattam volna azt, hogy természet feletti lények..

2011. júl. 13. 20:16
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem tudod leírni egy kicsit részletesebben?Világított,villogott vagy mit csinált?Volt valamilyen alakja?
2011. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

hát nem csinált semmit...

alakja olyan volt, mint egy csillag-é...

2011. júl. 13. 20:23
 6/22 anonim ***** válasza:

Jó tudni, hogy fejlődik az ifjúság. Én csak 20 vagyok idősebb nálad, te mégis sokkal több káromkodást ismersz, használsz 12 évesen, mint én 8 évvel ezelőtt, viszont veled ellentétben én már akkor is felismertem egy műholdat.

Végül is a visszafejlődés is fejlődés, nem igaz?

2011. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát,elég érdekes.Lehetséges,hogy UFO volt.Amikor felment és ment tovább,akkor is felétek közeledett,vagy irányt váltott?
2011. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha hozzád szólnék, akkor nem lenne olyan nagy a szád, kisember :)

Viszont itt csak írni tudok, ezért most belinkelek egy hasznos oldalt, amiből tanulhatsz, vagy ha úgy jobban tetszik, fejlődhetsz általa :)


[link]


Mellesleg mindenki úgy ír, amilyen stílusban szeret, és persze amit otthon tanult, ugyebár.

2011. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehetett de nem ufo mert idegen lények nem léteznek. Csak mi vagyunk az egész galaxisban!
2011. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na ennél nagyobb ökörséget nem is hallhattunk volna, "tisztelt" professzor úr. Méghogy mi vagyunk egyedül a galaxisban? És ezt te honnan tudod nagyokos? Szerintem még azt sem tudod, hogy mi is egy galaxis.
2011. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!