Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez? (lent)

Mi lehetett ez? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este, ahogy az ablakból néztem a tűzijátékot, az égbolton megjelent egy erős sárga fénypont. Észak-kelet felől dél felé tartott. Majd megállt és a fény hol elhalványult hol felerősödött, majd eltűnt. (Nem volt a tűzijáték közelében sem.

Meg rengetegszer láttam már olyan halvány pirosan és fehéren villogó mozgó "valamiket" is. Nem hiszem hogy repülő lenne,mert össze vissza mozognak az égen.

Mik lehet?


2011. aug. 21. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is láttam! A belvárosban, tűzijáték előtt. Elég gyorsan haladt, sajnos korán betakarták a házak.

Azt gondoltam, erre mondják, hogy műhold. De nem tudom, az vlágítana? Miért?

2011. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az valószínűleg egy műhold volt esetleg a nemzetközi űrállomás is (pont akkor volt Magyarország felett). Alulról megvilágította a már lemenőben lévő nap, és azokat láttad.
2011. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 .Anonymus. ***** válasza:
A műhold nem világít,de ahogy az előző válaszoló is írta a nap megvilágítja,így olyan mint,ha fehéren világítana.
2011. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ennek olyan fénye volt mintha narancssárga lenne(amúgy ez éjjel 22:00 körül volt)
2011. aug. 21. 18:31
 5/6 .Anonymus. ***** válasza:
Azt olvastam, hogy az UFO-k többnyire szombaton jönnek,és ha jól látom te is ekkor észlelted, úgyhogy lehetséges.
2011. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a műhold nem villog. Valamelyik nap én is láttam egy műholdat, de az csak simán fényes, és nem villog.
2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!