Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik a helyes? Darwin...

Melyik a helyes? Darwin fajelmélete vagy meseterségesen létrehozott emberek elmélete?

Figyelt kérdés

Egy pont kiragadva az egészből, hogy lehetséges az,hogy ha más idegen faj-ok génjeit ültették belénk, akkor az embrió fejlődése során erre a bolygóra jellemző evolució különböző állomásain jelemző állati megjelenés megy végbe?

pl cápára és egyébb állatokra jelemző fizikális megjelenés.

Ezek az állatok erre a bolygóra jellemzőek, más planétán más állatok vannak, akkor azoknak kellene előjönnie, nem?


2011. júl. 13. 09:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A véletleneken alapuló evolúció elmélete.
2011. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

az, hogy valaki/mi belenyúlt az ember evolúciójába, az nem ugyan olyan hit, mint hogy teremtették az ember?


felmerült az ember megjelenése órás hasonlattal, arányosítva.. más komplexebb élőlények sincsenek régóta ezen az órán feltűntetve! (rég olvastam ilyenről, most lehet rámcáfolni, de így emlékezem)

2011. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Oké, én racionális ember vagyok. De egyre inkább kétségbe vonom az evolúciót. Valahogy nem stimmel. Intelligens tervezés lehet. Nem olyan formában ahogy itt mondják, de van pár elméletem. Mindegy milyenek, de amikor témába jön, mindig rágom magam rajtuk.
2011. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

ha te komolyan bármi racionálisan tervezettet látsz az emberen.. :/ akkor leírhatnád! :D

szerintem inkább toldott-foltozott, egyik élethelyzetből a másikhoz alkalmazkodott felépítés.

2011. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A keresztény ignorancia még mindig megtud lepni...
2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%

egyszerű a dolog, a természet pontosan azt hagyja meg, ami fontos.

Nincs felesleges kinövés, ha céltalan, vagy nem gazdaságos energia szempontból fenntartani. És ha valami később válik feleslegessé, az is elkezd egyszerűsödni, majd eltűnni- nézzetek csak a lábujjaitokra, vagy a kéz kisujjára. Egyre egyszerűsödik, mert alig használjuk.


Ebben nincs semmi tervezett. A tulajdonságok véletlenszerűen jelenhetnek meg, de emellett vannak olyanok, melyek egy adott feladat elvégzéséhez alakulnak át, mint amilyen a cigányoknál gyakran megfigyelhető plussz íz a lábujjon: így alkalmazkodik a test a tánchoz.

Ha a random tulajdonság nem megfelelő, eltűnik, akár az adott generáción belül, ha haszna van és gazdaságosan fenntartható, akkor megmarad és tovább fejlődik.

2011. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ezen az alapon a természet szempontjából már az egész emberiségnek el kellett volna tűnnie ...
2011. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
viszont az emberiség szempontjából meg nem.
2011. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 17. ***** válasza:
2011. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Es az evolucio miert hozta volna letre a vakbelet? Ez sem logikus....
2011. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!