Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik a helyes? Darwin...

Melyik a helyes? Darwin fajelmélete vagy meseterségesen létrehozott emberek elmélete?

Figyelt kérdés

Egy pont kiragadva az egészből, hogy lehetséges az,hogy ha más idegen faj-ok génjeit ültették belénk, akkor az embrió fejlődése során erre a bolygóra jellemző evolució különböző állomásain jelemző állati megjelenés megy végbe?

pl cápára és egyébb állatokra jelemző fizikális megjelenés.

Ezek az állatok erre a bolygóra jellemzőek, más planétán más állatok vannak, akkor azoknak kellene előjönnie, nem?


2011. júl. 13. 09:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
Isten nem létezik. A Bibliát emberek írták embereknek hogy jók legyenek. Ha lenne Isten akkor nem bujkálna. Megjelenne most is úgy mint állítólag régen. Igazságtalan egy igazságos Istentől, hogy régen megmutatkozott, a mostani embert meg lesz@rja. Valahogy nincs arányban. Régi embereknek könnyű volt hinni benne, mert sok csodát csinált. Most meg semmit nem csinál. Azt se mondja bú vagy bá. Egy könyvnek meg nem lehet hinni. Olyat én is tudok csinálni. Tessék ugyan úgy jelen lenni mint régen és akkor elhiszem hogy van. Adja meg most is azt amit régen, ne csak a régi embereknek bizonygassa magát mert ez így ebben a formában k.rvára igazságtalan!
2011. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert Te egy gonosz Istentől elrugaszkodott lény vagy, aki nem érdemli meg az Isteni csodát, még nincs igazad: nekem minden este megjelenik Isten, amennyiben van pénzem elég piára ..., úgyhogy nincs igazad!
2011. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 bix ***** válasza:

Aczél:


"bix, immunológiai szerepe sincs? hmm.. pocsék. "


legjobb tudomásom szerint nincs. van pár tanulmány ahol mindenféle mikrobák melegágyaként definiálják, de az az igazság hogy ha kiveszik akkor se borul fel ez a háztartás. szóval jah valszeg evolúciós csökevény

2011. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
7%

Isten tagadónak üzenem:


az a bizonyítás édeskevés, hogy nem láttad még Istent.

ha majd tudsz jobbat akkor érvelj.


Boldogok, akik nem látnak és mégis hisznek!

2011. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%
Én komolyan hiszem, hogy a Darwinizmus már a múlté. Mármint az elmélete.
2011. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%

Igen ez nagyon is valószínű, úgy hallottam hogy az embert 22 idegen dns összeillesztéséből raktak össze.

Ezek az idegenek között van olyan, amely gyermekeinkre tekint rá. Ezért véd minket dolgoktól, amiket nem igazán ismerem. Persze ezt csak hallottam, de véleményem szerint igaz lehet.

2011. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
12%

Ez is meg az is. Darwinnak az emberekkel kapcsolatban nem 100%-osan volt igaza.


Itt megtanulhatsz mindent a témával kapcsolatban:


[link]

2011. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

az istenfélők mindég mókásan írnak :D közben ők találnak ki maguknak valamit amiben hihetnek.. :P

egyébként is, az egyetlen entitás aki hatalmasabb az embernél maga Sogron!

2011. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%
Isten? Ne röhögtessetek már, az Isten (legalábbis az Ószövetségben) minden, csak nem jóságos és megbocsátó. Egyébként szerintem nagy valószínűséggel valami beavatkozás eredményei vagyunk, ugyanis ha egy 12 számlapos órát nézünk az emberiség csak néhány tizedmásodperce van jelen, mégis mi vagyunk a "legintelligensebbek", a többi élőlény alig fejlődött valamit évmilliók során. Pedig ugyanonnan indultunk. És ahogy azt előttem is írták már, vannak olyan ugrások az emberi dns-ben, amiket a tudósok még ma sem tudnak mivel magyarázni. Érdekes, nem?
2011. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"Isten tagadónak üzenem:


az a bizonyítás édeskevés, hogy nem láttad még Istent.

ha majd tudsz jobbat akkor érvelj.


Boldogok, akik nem látnak és mégis hisznek!"


Én is Istentagadó vagyok, és szerinted az nem kevesebb még ennél is, hogy te azt HISZED, hogy van Isten? Nekünk legalább van érvünk, és nem csak mondjuk, hogy nincs és kész.


A kérdésre a válasz: Ez a két elmélet egy kicsit különbözik, mivel az evolucio az egész élővilágra vonatkozik, az idegenes meg csak az emberre.

De amúgy ezt lehet kombinálni, és mondjuk azt, hogy az ember egy nagyon távoli ősének fejlődését módosították, de csak az ősöknek egy részének, és azután meg csak figyelték, hogy az evolucio hogyan alakítja az emberi fajt.

2011. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!