Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik a helyes? Darwin...

Melyik a helyes? Darwin fajelmélete vagy meseterségesen létrehozott emberek elmélete?

Figyelt kérdés

Egy pont kiragadva az egészből, hogy lehetséges az,hogy ha más idegen faj-ok génjeit ültették belénk, akkor az embrió fejlődése során erre a bolygóra jellemző evolució különböző állomásain jelemző állati megjelenés megy végbe?

pl cápára és egyébb állatokra jelemző fizikális megjelenés.

Ezek az állatok erre a bolygóra jellemzőek, más planétán más állatok vannak, akkor azoknak kellene előjönnie, nem?


2011. júl. 13. 09:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Itt a kérdésedre a válasz nem konkrétum de kezdi ki szorítani a Darvin elméletet ezt hívják Inteligens tervezés elméletének.



http://www.youtube.com/watch?v=hPnxsH3fRnU



Ha gondolod nézd végig...

2011. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
persze, nincs semmiféle génbeültetés
2011. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

hogy Darwin elméletében lehet kifogást találni, az valószínű.

viszont, hogy valaki/mi képes ilyen bonyolultságú élőlényt létrehozni, mint az ember, és akkor ennyi tökéletlenséget hagy benne, nem fura?

2011. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
+ int én 10 rész van asszem.
2011. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Tökéletlenséget XD ez jó...nem kifejezés...hibák meg mindenütt vannak az élet bármely területén ugye ezek a hátrányok.

Én nem tudom:D de még szerencse h ennyi agyat kaptunk az evolúció során vagy vmi idegen bobiktól. (tök mind1 minek nevezzük a kettő sztem nem feltétlen zárja ki egymást)Mert túúúúúlon túúúl sok az "okos" ember. Am logikus h ha létre hozol vmi élőlényt ebben a világban akkor h ha az viszonylag jól sikerül természetes h alkalmazkodni fog meg itt lép érvénybe a mutáció szóval "HA" létre hoztak bennünket ugyan úgy tudtunk alkalmazkodni csak mi előtt itt lettünk hagyva 1-2-dolgot megtanítottak nekünk h azért az első vad állat ne faljon már fel bennünket.Én sztem lehetséges akkora lyukak vannak az emberi evolucióba h netovább...

2011. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 escrogar ***** válasza:
nem kezdi is semmi sem kiszorítani az evolúciót. az evolúció tény. az intelligens tervezettséget a tudományos szféra ellentmondásosnak és komolytalannak tartja.
2011. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 bix ***** válasza:
95%
ha tényleg összeraktak bennünket akkor egy fejlett faj egyik balfék képviselője lehetett csak. minek tesz be egy ilyen rendszerbe olyan elemeket, mint a vakbél pl aminek semmiféle szerepe nincs? ugyanmár....
2011. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%
Isten teremtett!
2011. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
igen, Isten teremtményei vagyunk
2011. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

én a gyilkos jobbkezes ütésem teremtménye vagyok. olyan erős, hogy még mielőtt voltam, megteremtett mindent ezen a bolygón, hogy majd.. és édesapám, édesanyám stb. legyek!


bix, immunológiai szerepe sincs? hmm.. pocsék.

nők szülése? segítség nélkül valami hihetetlenül kevéssé hatékony, nehézkes. és az ember csecsemő is mennyi ideig mozogni nek tud, a saját fejét nem tartják meg (a kis édes tündibündik O_O) nem, valóban tele van lényeges hibákkal, amik csak egy a véletlen által igencsak befolyásolt folyamat során jöhetnek létre, szerintem.

2011. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!