Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz amit a tv ben hallottam?...

Igaz amit a tv ben hallottam? (lent)

Figyelt kérdés
az egyik műsorban hallotam hogy onnan lehet észrevenni ha elraboltak az ufók az éjjel hogyha gyakran vérzik az orrod és katasztrófákról álmondsz.én nemnagyon hiszek ennek.szerintetek?
2011. júl. 5. 15:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ezt nagyon köszi ;) hasznos válasz volt :))
2011. júl. 5. 16:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam a tv-ben, hogy a csávó zöld lett és az egyik tankkal agyonverte a másikat. Ezt hogy kell csinálni?
2011. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
befested magad zöld festékkel, vagy átváltozol hulk-á és veszel egy tankot a nasa tól (:
2011. júl. 6. 12:08
 14/17 anonim ***** válasza:

16:29,


Az ablakomat kívülről nem lehet kinyitni, ha meg olyan ügyesek, hogy megoldják, akkor arra is képesek, hogy az utcán sétálás közben raboljanak el, és kitörlik a memóriámat, nem gondolod? Lehet minden nap elrabol 83 fajta ufo... Nagyon naiv ember vagy az a probléma.

Az utolsó hozzászólásod pedig, "tankot a NASA-tól"?? WTF??? Tudod te mi az a NASA? :) olyan 14 évesnek saccollak. Semmi baj, majd kinövöd.

2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
elmondom ötödjére is h nem hiszek benne csak a véleményt kértem.szval ne ugy mond minthaén lennék a hülye h azthiszem ez igyvan..egyébként köszi nagyon hasznos válasz amikor leszidod az embert..(y)
2011. júl. 6. 17:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Okés... csak nem szeretem, ha valaki abszurd és lehetetlen dolgokban hisz. Biztos léteznek más intelligens fajok is az emberen kívül, sőt abban is biztos vagyok, hogy máshol is élnek emberek, viszont ez az elrablósdi nagyon messze rugaszkodik a valóságtól... Én értem, hogy te csak érdeklődsz, és bocs ha szidásnak vetted, nem volt támadó jellegű.
2011. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 BlackSword ***** válasza:
Akkor az egyik volt lakótársamat napjában rabolták el az ufók azon a télen, mert szinte nem volt olyan nap, hogy ne folyt volna az orrából a vér... Ez azt jelenti, hogy gyenge az orrban az érfal, és ki kellene égetni, fogy elmúljanak a tünetek...
2011. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!