Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz amit a tv ben hallottam?...

Igaz amit a tv ben hallottam? (lent)

Figyelt kérdés
az egyik műsorban hallotam hogy onnan lehet észrevenni ha elraboltak az ufók az éjjel hogyha gyakran vérzik az orrod és katasztrófákról álmondsz.én nemnagyon hiszek ennek.szerintetek?
2011. júl. 5. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom mert este arra kelek mintha folyana az orrom és pont a legrosszab résznél keltem fel(katasztrófa)
2011. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
ufók NEM léteznek! (repülő csészealjak)
2011. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:s lehetez véletlen egybeesés is.nekem a legnagyobb félelmem a katasztrófák...ezért van h néha én is álmodom róla. lehet neked is meg van rá az oka. az orrodat nemtudom.:s
2011. júl. 5. 15:51
 4/17 A kérdező kommentje:
én hiszek bennük :D.mert aztgondolom h ha már mi vagyunk ezen a földön lehet hogy másik bolygón is vannak hasonloak mint mi de mégis mások.:) lehet hogy ők hívnak minket ufónak:D gondolkodj el rajta :)
2011. júl. 5. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:
az ufo jelentése:azonosítatlan repülő tárgy. erre akart utalni, az egyik válaszadó:D Lényeg a lényeg, hogy idegenek rabolnak el, nem valami kivehetetlen repülő cuccok :D
2011. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor engem minden héten elvisznek?:) vmikor a kezem vérzik (vhogy megvágom), vmikor az orrom (elpattan egy hajszálér) és ilyenkor vmi katasztrófát álmodok. ezek szerint elrabolnak? hülyeség. nagy lesz ilyenkor a vérnyomás és elpattan egy hajszálér az orrban, és én amilyen béna vagyok megvágom a kezemet. egyéb kérdés?
2011. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

16:03-as: igazad van elirtam

16:04-es: lehetséges..:Dde énsem mondtam h hiszek benne csak kérdeztem h ti mit gondoltok :D énsenagyon hiszem ezt el..mindenesetre az a bajom h sok barom aki kitalálja ezekket miattuk elveszik az igazság..

2011. júl. 5. 16:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy elrabolnak bammeg???? Arra kelsz fel, hogy vérzik az orrod, és akkor már elraboltak? Nézz ki az ablakon mit látsz? Az udvarod. Elraboltak??? Istenem...
2011. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi ezt a szép választ kedves vagy..:) mint már elmondtam 3 szor is most is modnom h én nem hiszek benne.de amugy gondolhatod h énse vayokolyan hülye hogy negondolja arra hogy ha elraboltak hol ébredek fel.gondolkodj kicsit és ha már "elraboltak" akkor visza is tudnak vinni...
2011. júl. 5. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem abban a műsorban beszéltek hülyeségeket.

Gyakran vérzik annak is az orra, akinek valamilyen gond van az orrában, értágulat, vagy náthás, megemelkedett a vérnyomása, emellett lehetnek rémálmai is, hiszen ha megnézi valaki este a híradót csak katasztrófáról beszélnek, nem csoda, ha arról álmodunk.


Idegenek létezése lehetséges, ki tudja, nem biztos, hogy csak mi vagyunk ebben a végtelen Univerzumban. Elrablásos históriákról is beszéltek már a TV-ben, de ilyen tüneteket egyikük sem emlegetett, sem elhinni, sem cáfolni nem akarom, de minden megseshet. :-)

2011. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!