Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez igaz, vagy...

Szerintetek ez igaz, vagy sem? Mennyi az esélye, hogy tényleg az?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok "UFO" hívő,meg ilyenek,de mennyi az esélye,hogy tényleg azt láthatjuk a videón?Nem meghamisított(gondolom),mert a többiek is nézik és mondják is,hogy:ufo,stb.

Ez alatt az azonosítatlan repülő tárgyat értem nyilván,de csak ül benne valaki.Nem tudom,kíváncsi vagyok,mi a véleményetek.

http://www.youtube.com/watch?v=0AouX-nWvv4&feature=player_em..


2011. jún. 28. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mármint elég nem nehéz*
2011. jún. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Vagy ha mégis érzékelik,szerintem nem akarják tudatni az emberekkel a fejesek.

Apropó...ott az Area 51.Ott se nagyon tudni mi folyik.Utána néztem néhány dolognak azzal kapcsolatban és én úgy látom,megy a sunyizás.Pedig nagyon sok kérdése lenne az embereknek,válasz viszont nincs,csak a "blabla".

2011. jún. 29. 03:24
 13/21 anonim ***** válasza:
igaz 100%-osan, ha minden egyes ember írna a védelmi minisztériumank levelet hogy hozzák nyilvánosságra az igazságot, akkor nyilvánosságra hoznák, de így nem fogják...
2011. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Pedig biztos,hogy érdekes dolgok derülnének ki.
2011. jún. 29. 12:36
 15/21 anonim ***** válasza:

"Vagy ha mégis érzékelik,szerintem nem akarják tudatni az emberekkel a fejesek.

Apropó...ott az Area 51.Ott se nagyon tudni mi folyik.Utána néztem néhány dolognak azzal kapcsolatban és én úgy látom,megy a sunyizás.Pedig nagyon sok kérdése lenne az embereknek,válasz viszont nincs,csak a "blabla"."

Te szerinted, ami titkos, azt el fogják neked árulni? Egyébként is, egy pár titkot feloldottak, az 51-es körettel kapcsán és csak, titkos kémrepülők bázisa volt ez.

Nekem meg tudod, hogy mi a gyanús - miért van ennyi kamu híresztelés (nem pont erre a videóra gondolok) az UFO megfigyeléssel, vagy a földönkívüliekkel kapcsán. Miért kell, egyeseknek legyártaniuk UFOnautákat?

2011. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A kémrepülő részét én is vágom.Senkit nem engednek be xy mérföldes körzetbe sem,ha utána olvastál (akár wikin),akkor tudod.Sunyiság biztos van.

Egyébként én pont ezt ugatom,amit leírtál.Én se értem.Talán mert szeretnek középpontban lenni és hülyének nézni a másikat.Nem?

2011. jún. 30. 21:23
 17/21 anonim válasza:
100%
lehet, hogy léteznek valami emberszerű izék valahol, de biztos nem találtak ide... lehet h Hitler szórakozik... :||
2011. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Támad a Mars! :D
2011. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hitler?lol :D
2011. júl. 1. 23:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Magyarországon semmi se történik ha valaki látni akar valamit pl: ufó,tornádó stb.. akkor menjen ki külföldre ott biztos látnifog érdekességeket ;)
2011. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!