Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez igaz, vagy...

Szerintetek ez igaz, vagy sem? Mennyi az esélye, hogy tényleg az?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok "UFO" hívő,meg ilyenek,de mennyi az esélye,hogy tényleg azt láthatjuk a videón?Nem meghamisított(gondolom),mert a többiek is nézik és mondják is,hogy:ufo,stb.

Ez alatt az azonosítatlan repülő tárgyat értem nyilván,de csak ül benne valaki.Nem tudom,kíváncsi vagyok,mi a véleményetek.

http://www.youtube.com/watch?v=0AouX-nWvv4&feature=player_em..


2011. jún. 28. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ez 100% hogy ufo

1. azonosítatlan

2. repülő

3. tárgy

vagyis ufo

2011. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Inkább így kérdezem:Szerintetek ez valódi Ufo észlelés,vagy valaki szórakozik?
2011. jún. 28. 21:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nagy a valószínűsége hogy szórakozik, van egy másik video róla ahol nagyon írják hogy fake. Ma már bármire képesek, attól, hogy úgy tűnik mintha csak véletlen meglátná hogy "úristen Ufo", a többiek is csak statiszták úgy tesznek mintha ők is csodálkoznának. Én amúgy örülnék ha kiderülne hogy igaz, és földönkívüliek, mert végre történne valami, ami felkavarná ezt az álló langyos pocsolyát
2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
valódi de figyeljetek már egymás kérdéseire kicsit pls xD unalmas 3x leírni 1nap ugyan azt a választ ugyan arra a videóra :D
2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na erre én is gondoltam,akkor gondolom ennyi is lenne.Igazából én nem hiszek bennük,de ettől még lehetnek.Mármint nem hiszek a tipikus Hollywood-i filmekben szereplő arcokban.Életforma az van.
2011. jún. 28. 22:03
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocs,nem láttam,máskor majd jobban figyelek.;)
2011. jún. 28. 22:04
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
semmi gáz csak tegnap 2x válaszoltam rá ma meg 3x xD
2011. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem annyira ufó mint amennyire te egy fa vagy...magyarul nem az..
2011. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem se...:)
2011. jún. 29. 00:49
 10/21 anonim ***** válasza:
ááá..nem igaz hogy az emberek ennyire nem hisznek semmiben :DDD az 100% hogy ufo mint már leirták: azonosítatlan repülő tárgy de abban nem vagyok biztos hogy földönkívüli lenne... de kitudja :) azért megnéztem volna azt én is élőben.Am ezeket nem észlelik a műholdak vagy vmi nagyobb távcsövek?Mert ezeket szerintem elég nehéz észrevenni.
2011. jún. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!