Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mind gondoltok, igaz lehet?

Mind gondoltok, igaz lehet?

Figyelt kérdés

[link]


A megfigyelésem alapján, idegen eredetű ufót láthatunk a képen , ezt azért mondom mert ha megnézitek nem kéne fényesen ragyognia ha meteor lenne, mivel a nap a tárgyak mögött áll.


A lényeg hogy elképesztő a felvétel, már várom azt a napot amikor hivatalosan jelentik be, az idegen lények létezését.


2011. jún. 28. 20:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyan az a kezdő kép volt kint, mint amit előbb néztem a paranormal.hu oldalon és ezt találtam : http://www.youtube.com/watch?v=rEccjtOHCB0&feature=related
2011. jún. 28. 20:47
 2/10 anonim ***** válasza:
kin volt ez tegnap is.és szerintem igazi.
2011. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát én csak fénylő pontokat láttam, erről a felvételről nem igazán lehet megmondani mien messze voltak, de ez érdekes, ám biztosat nem lehet mondani, de valószínű hogy nemvalódi.hiszem az olyan fejlett életforma ami több ezer fényévről el tud jönni idáig(idáig egy másik lakott bolygót nem találtak, tehát elég messziről jöhetett, ha az ufo)és hogyha ilyen messzire el tud jönni akkor biztos nagyon fejlett lehet az a kultúra ahonnan jött, és ha nagyon fejlett akkor biztos fejlettek a műszereik is, mert különben nem tudtak volna ide eljönni, és akkor nem lettek volna olyan meggondolatlanok hogy olyan helyre menjenek ahhol észre veszik őket(viszont ha nem tudják hogy lát egy élőlény a főldön akkor amint észreveszik akkor elmennek(ami nem 2 perc(pár másodperc)))hanem mndjuk körpályára álltak volna, tehát ez igy nem tűnik ésszerűnek hogy ufo legyen, biztos van rá logikus magyarázat(is)
2011. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, hogy a forgalmas Londonban csak ezek az emberek, csak ezen a sarkon látták ezt a jelenséget, nem? Te mindent elhiszel diator...
2011. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt elhiszem, hitelesnek látom a videót.
2011. jún. 29. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te minden videót hitelesnek látsz...
2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem a videó hitelességével van a baj, hanem avval, hogy erre nincs reális esély, persze megtörténhet de erre az esély szinte elenyésző
2011. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ez tényleg érdekes, hogy Londonban csak ők látták, persze, egy amcsi városban, meg az egész lakosság látott valamit (azt hiszem, Denverben).
2011. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
aztaa ... respect neked diator , énis elhiszem , wow ez nagyon durva nem tünik fake nek :D
2011. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az a világító kör egy lélek. van erről rengetek videó youtube-on. ilyen vallási szertartásokon sokszáz ilyen előjön. ennyit tudok.
2011. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!