Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO felderítők csapatban ki...

UFO felderítők csapatban ki lenne benne?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés, mert így, lehet tudni, hogy melyik kamu/képzelgés, vagy földi gyártmányú repülőgépről/űrhajóról van szó, de ha igaz, akkor arról is írni kell.

Lehet kezdeni itt is, nyugodtan, helyszínt/időpontot megadva, ami után lehet nyomozni.


2011. jún. 15. 13:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%
UFO felderítés az, hogy kimentek a hegyekbe és várjátok hogy megjelenjenek?
2011. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%
Lehetne 404 a brigád főnöke,ő megidézhetné az ufokat.
2011. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
15%
15:57 szellemidézés? Okos vagy... - -" Ennyi erövel akár fejbe is löhetnéd magad...
2011. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

-„ma 13:55

engem érdekelnek az ilyesmi dolgok/nem vicc,komolyan gondolom/ kisebb koromóta mindig is éreztem egy vonzást a természet feletti lények/dolgok iránt...viszont egy komolyabb dologban nem lennék benne,sajnos nagyon félek...:/ „


>Az is egy feladat, hogy személyesen megbeszélni az illetővel, illetve, ha van kamera, akkor felvenni a helyszínt, ahol történt az eset. Ki tudja, lehet, hogy később már nem fogsz félni és te is jössz, az egyik, komolyabb UFO megfigyelésre.


-„Kriston Rita válasza:

Én benne vagyok. 18 elmúltam úgy h már nem szólhatnának bele. Sátorozni kéne a Zemplénben mint az a lány aki az előző kérdést feltette mert ott látta az ufót.”

>Valahol, 21 év számít a felnőtt kornak, de nem itt, M.o.-n. Akkor jó, majd írok, hogy a Facebook-on melyik oldalhoz lehet csatlakozni. Zemplén azért, picit távol van tőlem, de más, attól még kimehet oda.


-„pálinkát válasza:

Én issss, de csak akkor, ha lesznek kecskék!”

>Hehe… xD Na majd a kecskés sztorikat lepasszoljuk neked – megfelel?


-„ma 14:27

Hülye lennék menni!”

>Akkor ne gyere, nem kötelező!


-„ma 15:23

Nemhogy élveznétek az életett mint ahelyett várni meg észlelni a nagy semmit,higyjétek el vannak csodálatosabb dolgok a foldon csak meg kell oket látni elég ha kimész a természetbe vagy egy erdobe és észleled a kornyezetett.


engem nem érdekelne és nem nézném meg az oldalt,ha csináltok de tobben is vannak így csak nem mondják el.”

>Köszönöm, hogy megosztottad eme fontos információt mi velünk. Bár tudom, hogy már nem nézel ide (bár ki lehetetett volna hagynod ezen kérdést nyugodtan, mert gondolom azért jöttél ide, hogy olvass a krixkraxokról, plebájokról, repliatánokról, meg miegymás marhaságról), de megsúgom, hogy én is, inkább a szkeptikusok közé sorolom magamat, minthogy minden baromságot benyeljek.


-„ma 15:37

Én azért lennék benne, mert minden iránt érdeklődök, aminek nem tisztázott a léte, de emellett irtó szkeptikus vagyok. Hinném, ha látnám.”

>Egy véleményen vagyok veled, remélem, te is csalódni fogsz, úgy mint én, csak valahol el kell kezdeni.


-„ma 15:57

"Kriston Rita válasza:


Én benne vagyok. 18 elmúltam úgy h már nem szólhatnának bele. Sátorozni kéne a Zemplénben mint az a lány aki az előző kérdést feltette mert ott látta az ufót."


Ki az a lány? Énis ismerek 1et, nevét nem mondom meg ,de ő is zempléni.


Ám én benne vagyok és hiszek benne. Szellemvilágban is hiszek ,mivel sokat idéztem és tapasztalam, és ők is megerősitették h nem vagyun 1edül.”

> http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1893.. - Kriston Rita erre gondolhatott, ide én is válaszoltam.

Amúgy te, az ezotérián belül, miben hiszel?


-„ma 16:46

UFO felderítés az, hogy kimentek a hegyekbe és várjátok hogy megjelenjenek?”

>Én már kinőttem abból korból, hogy várjam a sült galambot, én is, a dolgozó emberek közé tartozom, az ingyen cuccok java része átverés, a legjobb esetben, csak egy pár weboldalt nézel meg fölöslegesen, rosszabb esetben meg te fizetsz érte, mert svindlerek csinálják ezt (bár, az, aki megadja a bankkártya adatait, az inkább magára vessen). A lényegre visszatérve: csak, úgy nem megyünk ki sehová az eget kémlelni, kivéve, ha nagy a valószínűsége annak, hogy újra ott lesz a földön kívüli lény.


-„ma 17:28

Lehetne 404 a brigád főnöke,ő megidézhetné az ufokat.”

> hehe... xD. 404-el csak egy kicsit foglalkozunk, attól függetlenül, hogy fenntartásaim vannak vele kapcsolatban, nem is beszélve a fölösleges rémisztgetéseiről,

2011. jún. 15. 17:51
 15/31 anonim ***** válasza:

Amúgy te, az ezotérián belül, miben hiszel?


Erre válaszolva: Szellemvilág,Itt angyalok,démonok,szellemek,elementálok.

Szám misztikában és jóslásban is hiszek

Halálbagolyban , és a babona rá 100%ig igaz! Mivel velünk is megtörtént.

Ufokban is hiszek,

Egész parapszichologia

Mindegyikben hiszek! És én tapasztalatokbol merítkezek és azért irtam ezt.

2011. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
hát nekem nincs face-em lehet ,hogy majd regizek.Ha látok valami szokatlant,ha tom lefotózom/leírom:P
2011. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a Facebook oldal, majd ha lesz, akkor írok.
2011. jún. 15. 19:21
 18/31 anonim ***** válasza:
én is megyek, de csak lesz egy pár csaj is:)) egyébként otthon vagyok az földönkívüli témában is:)
2011. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Vele is beszélek, hátha csatlakozik mi hozzánk:

[link]

Ő a [link] oldalt üzemelteti.

2011. jún. 15. 19:38
 20/31 anonim ***** válasza:
49%
Reptoid felderítő csapat nem indul a föld alá? Oda mennék :3
2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!