Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Annyiféle nyakatekert fajnevet...

Annyiféle nyakatekert fajnevet olvasok itt, hogy lassan elhiszem, amit ezekről írtok. Van ezeknek az állításoknak kézzelfogható alapja?

Figyelt kérdés
Reptoid, draenei, meg egyebek. Olvastam egy jó pár hozzászólásban, hogy ezek úgy néznek ki, mint az átlag emberek, meg hogy leellenőrizték, stb. Ez számomra akkora b@romságnak hangzik, hogy hihetetlen, de folyton olyan hozzászólókba botlok, akik szentül hisznek ebben, úgyhogy komolyan kíváncsi lettem. Hozzátok intézném a kérdésemet: miből gondoljátok, hogy ezek léteznek? Hogyan bizonyítanátok?
2011. jún. 15. 07:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetőleg: honnan veszitek, hogy "a Vatikán ezt meg azt állít?" Újságokban írták meg vagy hol hallotok ilyesmiről? Szándékosan nem akarom most azt feltételezni, hogy ti agyaljátok ki ezeket.
2011. jún. 15. 08:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Draenei? LOL :D látszik te se wowoztál soha :)

Tényleg nem ők agyalták ki, hanem a Blizzard cég...


Tudod az emberi fantázia hihetetlen kemény de sajnos legtöbbször valami elfordítás "szüli" ezeket a lényeket. Tegyük fel van egy koreai kisgyerek, kitalál egy történetet amiben 5 lábú tűzokádó csirkék vannak azt a címet adja neki A -kitalált lény neve- meséje, amit megoszt az interneten. Jön egy angol újságíró, meglátja a szöveget. Guglifordítóval lefordítja angolra és azt látja, hogy emberevő "lényekről" beszélnek a koreaiak. Kicsit feltúrbózza a történetet, hogy mi lenne ha az űrből jönnének. Így ír egy cikket valami sci-fi oldalnak, a nagy 10 lábú szőrös kacsacsőrű emlősökről. Ott pár nagyon intelligens amerikai mindezt elhiszi és hamar elkezedenek beszélni a 8 lábú féregtestű verebekről. Így eljut szépen lassan magyarországra ahol már emberkinézetű plejádok lesznek belőlük :D Tehát mostmár tudod, hogy így lesz a csokapik :D Viszont mindenkinek hinnie kell valamiben :)

2011. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

reptoid ról több írás is van. Hüllő bőrük van. Sumérok is irtak róla,biblia....stb Interneten is lehet roluk találni cikkeket.Találkozások is voltak már.


itt egy vatikános link, de jöhettek azzal h kamu ,pedig nem: [link]


egy másik: [link]


[link]

2011. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az űrkecskék igenis léteznek :D Sőt súgok valamit, találkoztam tegnap este egy sötét sikátorban egy Kecskoiddal... Düm düm düüümmm...
2011. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fruits Punch Samurai:


Háááát... igazából ez azért nem győzött meg engem, mert egyrészt a második linken lévő kép annyira idétlen, hogy elvonta a figyelmemet az egész cikkről :D A harmadik kép pedig (mint ahogy az oldal neve is sugallja) fantázia szülte kép, amivel jelen esetben nem tudok mit kezdeni. A hüllőbőrűekről egy szó sem esett a cikkekben, bár az is lehet, hogy csak én nem tudok a sorok között olvasni.


Első hozzászóló: A te érved sokkal ésszerűbbnek hangzik.


Harmadik hozzászóló: Neked is hiszek :D

2011. jún. 15. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam a "szürkéknek" és azt írták, nem voltak megelégedve a génállományukkal a halemberkék, ezért gondoltak egyet és klónozni kezdték magukat.... hmmm... és ezt vajon tőlük kérdezték meg személyesen?
2011. jún. 15. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Fele poén, fele nem.

Amiben közösek: mind kitalált dolog.

2011. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
*Ja, amúgy elírtam a kommentelők sorrendjét... bocsi érte, remélem ettől függetlenül nagyjából érthető, hogy kinek melyik része szól.
2011. jún. 15. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Létezik egy óriási információ adatbázis amit úgy hívnak hogy Akasha egyes beavatott emberek képesek ebben olvasni és hozzáférésük van olyan résekbe ahová másoknak nincs.


Elég sok történet információ kerül ki belőle.Nem feltétlenül kérdezték meg őket a múltról.Ha valaki akar utánanéz ott ahol akar.Neked pl ott az internet,a sok kamu között ott az igazság csak észre kell venni,ami nehéz.

2011. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, amit mondasz, Ragnarok.
2011. jún. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!