Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik főldőn kivüli élet?

Létezik főldőn kivüli élet?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy itt repkednek az ufók, hanem hogy szerintettek létezhet a főldőn kivül még legalább egy olyan bolygó az univerzúmban amelyen legelább kezdetleges (vagy talán fejletebb) szinten van élet? vagy talán egyedűl vagyunk a világegyetemben?
2011. jún. 13. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos van, csak nem ilyen baromságok, hogy reptoidok, meg krixkraxok, meg 404-ek, hanem vmi más, vagy ugyanolyanok mint mi, esetleg kecskék. :D
2011. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem alakulna ki mert az én (és sok milla ember) véleménye szerint az emberek sem csak úgy kialakultak. Mert egy üres kőzetből nem lesz inteligens lény...
2011. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Létezik. De idáig még nem jutottak el, mert akkor nyilván nem bujkálnának.
2011. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Gondold el, hogy van a Világűr. Azon belül vannak más Galaxisok és Naprendszerek. A mienk csak egy a több ezer milliárdból. És abból a több ezer milliárdból szerintem nem csak egy olyan bolygó van, ahol kialakult élet...
2011. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!