Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik valójában tudatuk teljes tudatában találkoztak-e már földönkívüli lényekkel, és hogy ezt bizonyítani tudják, igazi bizonyítékokkal?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várnám akik tényleg találkoztak velük, NEM elméleteket kérek a földöntúli élet bizonyítására, hanem mondjuk inkább beszámolókat.
2011. jún. 7. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi tudom hogy nem ilyen választ vársz de akkor is leírom.

Az a baj hogy el akarják titkolni előlünk az egészet , végülis valamiért azt is eltitkolják vagyis szeretnék, hogy a hold valójában nem szürke meg fehér hanem annak is vannak színei. Azt mondják,hogy a hold "krátereket" vmi becsapódása okozta nahát ez sem igaz mert ha már valami becsapódik az mélyebb krátert hagy a holdon levő kráterek 8 m mélyek és vanamelyik 300km széles , szóval ez lehetetlen. Azt mondják ezek fedett, kupolás városok voltak. Azt tudtátok hogy a holt üreges belselyűű??? Amikor az apolló ledobta a segédrakétáját vagy milyét( az űrhajók terén nagyon nem vagyok szakértő) , szóval akkor amikor leért a hoold felszinére 3órán keresztül kongott az egész hold. ebből már a hülye is tudja hogy üreges . Amikor megkerülték a holdat azt is lehetne tudni hogy a holdnak van légköre ugyanis akkor felhőket fényképeztem le. A holdon vannak barlangok, üregek ahol már teljes bázisok vannak kiépülve, de ezt sem szabad tudnunk. Ezekben a bázisokban mesterségesen kialakítottak tavakat és minden ilyen egyebet, elméletileg ott többször megfordult már űrlény és nagyon jól kijönnek az ott lakó emberekkel. Ezeket énis a minap tudtam meg , és facebookon vettem észre ezt a kérdést az előbb szóval rögtön rákerestem hogy ez az oldalt leírhassam neked én teljesen hiszek ennek az oldalnak.

VANNAK RAJTA OLYAN BEJEGYZÉSEK AMIKET OLYANOK ÍRTAK AKIK MÁR LÁTTAK :

[link]


[link]


Azt hiszem én a hold titkai menüpontnál olvastam egy olyat

aki találkozott egyel bár egy órán kersztül olvastam azt a menüpontot kicsit sok van de az a furcsa hogy mind hasonló.

AZZAL AMIT ÍRTAM ÉN LEHET HOGY NEM SEGÍTETTEM NEKED SEMMIT DE AZON AZ OLDALON SZERINTEM VAGYIS INKÁBB BIZTOSAN OLVASHATSZ OLYAT AMIT OLYAN ÍRT AKI LÁTOTT MÁR.

2011. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!