Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Uram atyám! Ez meg mi a fene...

Uram atyám! Ez meg mi a fene volt?!

Figyelt kérdés

Kinéztem az ablakon és egy vörös fény villogott az úton és valami ilyen hangot adott ki "víjjú víjjú víjúúú".

Megvagyok ijedve, hogy esetleg leszálltak a raptoidok :S


2011. jún. 2. 22:31
1 2 3 4
 1/31 Neménvagyokaz ***** válasza:
89%
Az nem raptoid volt hanem egy hiperaktív répa. Gondolkozz már egy kicsit. -.-
2011. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hogy lett volna már egy hiperaktív répa? Nem létezik hangot kiadó répa!!!
2011. jún. 2. 22:43
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Mentó, rendőr vagy tűzoltó...
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Neménvagyokaz ***** válasza:
94%
Dehogynem! Csak akkor ad ki hangot amikor hiperaktív, mert a felgyülemlett energiatöbblet hang,hő és mozgási energia kíséretében távozik. Ez egy nagyon ritka jelenség. Ha levideóztad volna akkor már rég gazdag lennél.
2011. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Fuss Forest!
2011. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Dejó, hogy így elszórakozzátok... alig tudtam aludni az éjjel, mert hallottam mégegyszer a hangot és valaki kiabált is mellé :S
2011. jún. 3. 12:39
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

remélem nem poénkodásból írod

pár hónappal ezelőtt nekem is hasonló élményem volt, csak ott nem láttam hogy világított volna akármi is, mert le volt engedve a redőnyöm, én is egy vinnyogó hangot hallottam közvetlen az ablakom alól, ami azért lehetetlen mert kertes lakásban lakunk és semmilyen más lakás sincs a szobám közelében, nagyon ijesztő volt, és az éjszaka folyamán többször is hallottam, de távolodott, azóta hála Istennek, nem tapasztaltam, de akkor nagyon megijedtem, azóta is félek egy kicsit :S

2011. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%

Gyerekek, ne képzelődjetek már ennyire... ennek amit írtál, kb. annyi az esélye rá (h ufó/raptoid), mint h én elefánttá változom.. az emberi kézelőerő határtalan..

különben is: lehet, hogy egy gyerek lámpával és hangkiadással szórakozott, vagy egy mentős volt vagy rendőr..

2011. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
*képzelőerő
2011. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
öreg ezzel úgy megröhögtetél fúú ez nagyon jó amúgy mentő,rendőr,tűzoltó lehetett
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!