Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett ez?

Szerintetek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ma, kb éjfél körül, mikor kémleltem az eget észre vettem egy csillaggal azonos méretü objektumot, mely egyenesen haladt, majd szép fokozatosan eltünt. Nem foglalkoztam vele, gondoltam csak egy műhold, de rá pár másodpercre megjelent még egy ugyanott, ugyanakkora, ugyanabban a sávban repült. De ennek a mérete egyszer csak megsokszorozódott, 2-3 másodperc alatt 6-7 szeresére nőtt a fényereje, majd lassan elkezdett összemenni, és kb ugyanott ahol a másik ez is eltünt.

Nagyon megdöbentem, minden este szoktam nézni az eget, de ilyet még nem láttam.


2011. máj. 31. 01:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ajánlom szemezgetésre a neten: hullócsillag,csillaghalál,szupernóva stb. észkombájn
2011. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

17:36! UFO jelentése: Azonosítatlan Repülő Tárgy!

Úgy gondolom, hogy amit láttam, arra nagyon találó név az, hogy: UFO.

Az már mellékes, hogy valószínüleg nem egy idegen civilizáció úrhajója volt...


19:19! Neked sem ártana utánna nézned!

Csillaghalál, szupernóva? Kétlem...azok nem változtatnak a helyzetükön, észkombájn.

Hullócsillag? Lehet, bár én még soha nem láttam ilyen lassú hullócsillagot.

2011. jún. 1. 01:33
 13/20 anonim válasza:
Én már kétszer is láttam hulló csillagot nagyon közelről. Az elsőnél egyedül voltam, a másodiknál húgommal. Valami meseszép látvány. Akkora volt, majdnem, mint a hold, és gyönyörű, hosszú csóvát húzott maga után. Eszméletlen élmény. A kettő közt kb. 10-15 év telt el. Az elsőnél még fiatal voltam, és én is azt hittem UFÓ-t látok.
2011. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

lehetett UFÓ is simán...

Miért ne?

Gondoljatok csak az 1942-es los angeles-i ufo-ra!

Ez alapján készült a föld inváziója c. film is =D

2011. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hullócsillag, akkor mint a Hold? Ez komoly?? Én is láttam már párszor hullócsillagot, de hogy akkora lett volna, mint a Hold, na ne... Már bocsi!
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*akkora
2011. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
hullócsillag???
2011. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nagy volt, fényes, csíkot húzott, és néhány mp alatt átsuhant az égen. Ha nem hulló csillag, akkor fogalmam sincs mi volt az. Nem csak én láttam, így nyilván nem hallucináció.
2011. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem lehetett UFO? Repült? Igen. Objektum volt? Igen. Felismerhető volt? Nem. Tehát ismeretlen repülő objektum, vagyis angolul Unidentified Flying Object, vagyis UFO.


Mit kell a hülyeséget ragozni?!

2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Álló László ***** válasza:
Mindenki tudja hogy az emberek 80 százaléka az UFO szó alatt nem azonosítatlan repülő tárgyat ért,hanem azt hogy űrlény.
2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!