Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett ez?

Szerintetek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ma, kb éjfél körül, mikor kémleltem az eget észre vettem egy csillaggal azonos méretü objektumot, mely egyenesen haladt, majd szép fokozatosan eltünt. Nem foglalkoztam vele, gondoltam csak egy műhold, de rá pár másodpercre megjelent még egy ugyanott, ugyanakkora, ugyanabban a sávban repült. De ennek a mérete egyszer csak megsokszorozódott, 2-3 másodperc alatt 6-7 szeresére nőtt a fényereje, majd lassan elkezdett összemenni, és kb ugyanott ahol a másik ez is eltünt.

Nagyon megdöbentem, minden este szoktam nézni az eget, de ilyet még nem láttam.


2011. máj. 31. 01:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ilyesmit már én is láttam, de csak egy volt belőle. Fogalmam sincs, mi lehet ez, de szerintem sem műhold.
2011. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ilyen velem is vt, sőt elég sokszor előfordul..ugyanilyen csilllag méretű objektuomok szoktak lenni, néha nagyobb, néha kisebb..és elég gyorsan haladnak..én is műholdra gondoltam először, de ez szinte napi rendeszersségű, van amikor egy fél óra alatt többet is látok, sőt vt olyan h kettő nagyon kis távolsággal egymás után ment..tegnap pl láttam egyet, az ellenező irányba haladt mint a többi szokott amit láttam..aztán kb 10 perccel később -nem ott ahol szoktam látni őket, hanem másik oldalon- egy kisebb vt és elég gyorsan haladt aztán eltűnt aztán pillanatra megint felbukkant megint eltűnt és utána feltűnt megint egy pillanatra de nem rendes mivoltjában, hanem olyan villanásszerűen, mint amilyen a 'fehér villogó' diszkófény szokott lenni..
2011. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pont a tegnap este láttam egy ilyent én is és arra gondoltam, hogy műhold!
2011. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
UFO volt.
2011. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szürkék vagy reptoidok lehetettek.
2011. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 17. ***** válasza:
üdv! valóban vagy földönkívüli eredetű,vagy valami katonai projektek,felderítők.
2011. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sose látok ilyeneket, csak helikoptereket, amik éjjel figyelik a határt.
2011. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
A lényeg az kérdező, hogy UFO véletlenül se lehetett. Hogy miért? Mert CSAK. Megmagyarázni ezt nem lehet mivel erre nincs elég intelligenciám. Hülye vagyok és a hülyék azt hiszik egyedül vagyunk ebbe a kib*szott világegyetembe. Nem volt UFO mert akár mit látsz az nem lehet UFO mert CSAK!!!!!! Ha esetleg találkoznál is egy földönkívülivel akkor meg azt mondanám hogy vagy beszívtál, vagy részeg vagy, de semmi kép se találkozhatsz földönkívülivel mert CSAK!!!!
2011. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Pedig ez biztos, hogy UFO volt, ugyanis nem tudtam beazonosítani, ráadásul repült és valószínüleg valamiféle objektum volt.:D


Na mindegy, köszönöm a válaszokat.:)

2011. máj. 31. 12:53
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Wááá vmi fénylik, meg halad, és még a mérete is változik, hűűű, biztos UFO!!!


Nem kell mindenre azt mondani, h UFO, ami nem a Hold, és nem is csillag, ezeknek az esteknek 99%-os valószínűséggel egy hullócsillag áll a főszerepében.


Egyszerűen nem a megszokott szögből láttátok őket, de pont úgy viselkedtek ezek az objektumok.

minél közelebb érnek, annál nagyobb a fényük, de a súrlódás hatására elégnek a légkörben, és ekkor tűnnek el, ilyen egyszerű :)

2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!