Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit jelent a 404? tudom h...

JacknJones kérdése:

Mit jelent a 404? tudom h azegy kommentelp valaki aztis lmondhatnátok h ki meg képet is küldjetek rola pls.

Figyelt kérdés
mit jelent a 404?
2011. máj. 30. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
404 hasznos tagja lehetne az ellenállásnak, de nem hiszi el, hogy eljönnek 2012-ben és invázió lesz.
2011. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Raptor akkor aztmondod dec 21 világvég?
2011. máj. 30. 13:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Pedig 2012-ben eljönnek a Gyíklények ! Árpád is megmondta, de addig lehet tárgyalni.
2011. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, visszajönnek a reptoidok, hogy visszafoglalják a Földet vagy kicseréljenek minket a szürkékre.

Egy reményünk van: a plejádok és a szövetség.

2011. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
404 egy ufológus akit köröz az FBI mert egy tilos földönkívüli kapcsolatot tart.Magyarországon bújt el nevet változtatott meg ilyenek.
2011. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 BlackSword ***** válasza:

404 egy szánalomra méltó, buta ember, aki azt hiszi, hogy a végtelenségig lehet hülyíteni az embereket a meséivel...


2012-ben pedig semmilyen lényen kívüli idegenek nem fognak semmit sem megszállni...


Ezek mind csak beteges jellemű emberek meséi, amit sajnos sokan komolyan vesznek...

2011. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Amit tudni illik 404ről:


404 körülbelül 10 hónapja a gyakorikerdesek.hu regisztrált tagja. Kimondottan csak az UFO kategóriában ír, de néha-néha felbukkan az állat kategóriában is ahol a beteg állatok gazdáinak ad tanácsot hogyan gyógyítsák meg beteg kedvenceiket. 404 jó egzisztenciájú, okos és kedves 53 körüli férfi akinek volt 4. típusú találkozása egy idegen fajjal.

Vegetáriánus és egyedül lakik Plútó nevű vizsla kutyájával. Belgyógyász volt valaha de elvették az engedélyét mert nem szakszerűen gyógyította a betegeket, mert nem szintetikus anyagokat használt a gyógyításhoz hanem természetes módon a növények erejével. Így megvonták az engedélyét és nem praktizálhat soha többet! Okleveles természetgyógyász, e mellett szabadidejében UFO kutatással foglalkozik. Jelenleg 2 cége van. Cégtulajdonos egy gyógynövénytermesztő és egy építkező cégnél. Jól menő vállalkozásainak köszönhetően bevételének 20%át rendszeresen alapítványoknak, kórházaknak és éhező embereknek szokta átutalni bankszámláján keresztül különböző országok alapítványainak, mint például Afrikának, ahol már levélben hivatalosan is köszönet nyilvánításban is részesítették jószívűségéért.

Mióta ide regisztrált tag azóta 60%-kal nőtt az UFO észlelések tagjainak száma. Köszönjük 404!

2011. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tiszteletem,minden.Valószínűleg én is így csinálnám ha lenne cégem,jól menő csak nem húsz százalékkal hanem mondjuk 30-40-el attól függ.

Viszont most utalhatna számomra is egy keveset vagy adhatna munkát!

Minden tiszteletem.

2011. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

16:07! Ha te 30-40%ot adnál akkor miből fizeted ki az alkalmazottakat, az adót, a TBt a munkások után, az engedélyeket, a rezsit, meg minden lótúrót? Csak azért kérdezem mert nekünk van egy kis vegyesboltunk és 2%ot se tudnánk adományozni olyan szinten állunk! Annyi pénz elmegy hogy több a kiadás mint a bevétel! Ha 404 20%ot ad az rengeteg! A Danon tudod mennyi adományt gyűjt a joghurtok után? 1% nem 20 hanem 1%ot minden joghurt után! Többet ő se tud adni pedig a Danon az híres világmárka! :(

Csak hogy tudd. Nekem is minden tiszteletem!

2011. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kösz a megtisztelő szavakat.Mit gondolsz miért írtam hogy ATTÓL FÜGG.Akkor most elárulom a félreértések elkerülése miatt.
2011. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!