Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 miért hülyíted a jónépet?

Padme Amidala.* kérdése:

404 miért hülyíted a jónépet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem és könyv molynak mutatott egy videót, egy idegen fejét lehetett látni egy üvegben, nagyon élethű volt, és a kép is nagyon tiszta volt, nem hülyíti az embereket, tudom mert láttam amit láttam, és igaz!!!!

Nagyon érdekes és félelmetes is volt egy bizonyos szinten , klassz volt, kár hogy ti nem láttátok, nem tudom mért nem mutatja meg nektek, kértem rá, de elutasított sajnos...


Szóval a lényeg: Hogy sajnos igazat mond... Volt nála egy idegen fej, nem tudom hogy honnan szerzi ezeket a dolgokat, a követ meg ilyesmi, de igaz minden szava amit mond....


Inkább azt a kérdést tegyük fel, Miért hazudna egy idős ember?

2011. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az ok hogy nem hisztek neki de mért kell bántani? A végén örökre elkergetitek innen és akkor még ennyi ember se lesz mint most. Én sokáig nem hittem 404nek! Komolyan azt hittem elmebeteg utána láttam hogy nem is beteg hanem okos. De még akkor is azt hittem hogy hazudik és csak szédíti itt a jó népet. De ha valaki hazudik azt foggal-körömmel teszi addig amíg el nem hiszik a meséjét és mindig löki a dumát. De az az érdekes hogy 404 hallgat és még akkor is ritkán válaszol ha kérdezik és ez nem éppen hazugságra vall. 404 érdekes. Arra hogy azért járna ide hogy szédítse a jó népet? Akkor mért nem ír most se és mért nem védi meg magát amikor feszt bántjátok? Mért nem áll ki az igazáért? Mért hallgat? Megmondom mért! Mert lesz*rja hogy ki hisz neki és ki nem! Ő tudja a kis titkát és kész a többi nem érdekli. Ismerem már annyira az embereket hogy tudjam ki hazudik.

Hihetetlen amit 404 mond de elméletileg lehetséges. Ha belegondoltok az UFO észleléseknél egy ember se tudna olyan dolgot mondani ami hihető. Ez ezzel a témával jár. Itt csak hihetetlen és abszurd dolgokat tudsz olvasni amibe vagy hiszel vagy nem! Ha valaki mondjuk látott ufót egyből leb*sszátok hogy az a repülőtől kezdve meteorig minden volt csak ufó nem. De ti azt nem láttátok honnan tudjátok hogy nem ufo volt? És ha mégis az? Szóval a szkeptikusokat se értem ha nem tudják bebizonyítani hogy ufók nincsenek akkor mit ugrálnak hogy ilyen nincs ez nem létezik? Elméletileg létezhet földönkívüli világ. Sőt elég nagy rá az esély és inkább az a lehetetlen hogy nem létezik ha belegondolunk mekkora az egész univerzum meg azon is túl ami van. Nevetséges azt gondolni hogy nincsenek idegen lények! De hogy 404 találkozott e velük azt nem tudom. Szerintem nem hazudik mert nem úgy viselkedik mert ha hazudna akkor feszt prédikálná a meséjét. De nem teszi. Hallgat és titkolózik. Szóval mióta látom hogy mindenkit le*szar magasról azóta tudom hogy ez az ember igazat mond. De mivel ő is tudja hogy amit mond az hihetetlen ezért nem is erőlteti ránk hogy elhiggyük.

Azért kár hogy azt a követ nem láthattam a kötekedők miatt. Szerintem megmutatta volna ha nem bántjátok 404et. Remélem azért egyszer valamikor ha nem bántjátok akkor majd megmutatja! Hű de sokat írtam :D

2011. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Eggyet értek az elözö hozzászólókkal. Neked Amidala meg a többi szkeptikusnak mi jogotok van eldönteni, hogy mi igaz, és mi nem? És még inkább mi jogotok van nektek ahoz, hogy egy hazugnak titulált embert a sárgaföldig lehordjatok? Én se hittem elöször teljesen 404-nek, mégse mondtam hogy most jött ki a diliházból. És ezen ti is elgondolkozhatnátok, ti ügyefogyott primitív lények... :(:(:(
2011. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
404 azér hazudik mer ilyen nincs hogy átteleportálják a testét egy ufo űrhajóra és hogy atomjaira lebontják a testét. Ilyen nincs! Azér nincs ilyen mer az ember nem képes ilyenekre akkor azok a lények se!
2011. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Na jó ha bebizonyítjátok ogy igaza van akkor elhiszem...:P csak hát elég fura amit ír xD

Milyen kőről beszéltek?

2011. máj. 22. 17:48
 16/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:02



Régen feljött másik anoním nickel 404 és írt is dolgokat. Manapság már annyi embert bepalizott, hogy megteszik ezt helyette.


Érdekes lenne megvizsgálni, hogy vajon miért hiszenek zavarodott skizofréneknek emberek jobban, mint a tudomány hiteles képviselőinek. Ez mindenképpen megérne egy tanulmányt

2011. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A tudomány hiteles képviselői kinyalhatják a hátsófelem! Már annyiszor átverték félrevezették a hülye elméleteikkel az emberiséget hogy elegem van belőlük!
2011. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

bazzzki előbb mondtam el hogy én mért hiszek neki, senki nem figyelt oda rám,,



Mutatott egy videót , egy idegen feje volt benne, igazi volt élethű!!! Könyv molynak is megmutatta meg nekem is, csak mi ketten láttuk, a videót utána pedig törölte , értitek már!!!!! Nem vicc bazki!


Igazat mond... Minek hazudna!

2011. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert te fiatal kisfiú vagy azért, itt meg mindenféle emberek vannak ide nem rakja fel.


Honnan tudod hogy idegen volt ? Lehet a szomszéd vagy az asszony sokat kérdezősködött :LOL


Vagy egy gyerekfej

2011. máj. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!