Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem történik semmi?

Miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 21. 13:38
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy késik egy napot a világvége , szerintetek?
2011. máj. 21. 13:39
 2/49 anonim ***** válasza:
kigondolta volna, hogy te rakod fel ezt a kérdést...
2011. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas, hogy embereket ennyire meg lehet hülyíteni. Ha ma történik is valami, az nem azért fog, mert ez a szerencsétlen "matematikai képlet"-tel kiszámolta...
2011. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Május 21-én, greenwichi idő szerint délután hatkor következik be a link szerint.
2011. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
vagyis kb 4 óra múlva, de úgyse lesz semmi, kíváncsi vagyok milyen képet vágnak majd azok akik eladták minden vagyonukat azért hogy a mennybe kerülhessenek, szerencsétlenek, így kihasználni az embert, komolyan
2011. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
aki ilyen hülye, az meg is érdemli
2011. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Hát én úgy pofán vágnám azt az álszent keresztény disznót, hogy tényleg felrepülne a menybe! Hogy kébzeli valaki hogy ezzel jót tesz az embereknek? Azok akik a házukat is elajándékozták, azokkal mi lesz?! És azok akik felmondtak a munka helyükön?! Az ilyeneket komolyan mondom bekéne zárni! Azt hittem hogy a keresztények már nem süjjedhetnek méllyebre, hogy hirdessék az álszent hitüket. De sajna tévedtem... :(:(:(
2011. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
ne arra számitsatok hogy eljön a 6 -óra és akkor BUM ennek a rákos földnek, mert nem az lesz, ez fokozatosan fog haladni, egészen 2012-13 ig mindenféle katasztrófával, szóval már ma elkezdődőt de csak minimálisan fokozatosan!!
2011. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Naaa jó de senki nem gondolta arra, hogy mi van akkor ha tényleg történik valami...

Egy egyház milliókat költött plakátokra hogy ezt a baromságot hirdesse... Nem akarok meggyőzni senkit, hogy igaz, mert szerintem is nagy kamú az egész...

De ha megtörténne tuti nevetnék egy nagyot...:)


Egyébként meg szerintem nem adta el senki a házát és nem mondott fel, csak várja pár ezer ember, gondolom az otthonukban várják .. :)

2011. máj. 21. 14:51
 10/49 Neménvagyokaz ***** válasza:
Tudod mennyi hiszékeny, ostoba ember van a Földön? Ezen az oldalon olvastam reggel egy kommentben, hogy az illető szomszédja bedeszkázta a házát és egy rakás élelmiszert raktározott el. És ez még a jobbik eset...
2011. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!