Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem történik 2012-ben...

Ha nem történik 2012-ben semmi, csalódnátok?

Figyelt kérdés

Nem provokatív jelleggel tettem fel a kérdést, mielőtt bárki erre következtetne. Olvastam sokféle elméletet vele kapcsolatban, hol világvégét, Nibirut, földönkívüli látogatókat várnak szeretettel, megújulással, stb.


De mit éreznétek/gondolnátok, ha semmi sem történne?


Természetesen a kérdés azoknak szól, akik hisznek abban, hogy valami lesz 2012-ben.


2010. nov. 25. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
mér, te azt akarod, hogy legyen valami? Inkább menj aludni, ne ilyen hülyeségeken gondolkozz.
2010. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Mi az a Nibiru?

Én nem csalódnék, mert úgyis történni fog valami! Lehet, hogy egy frenetikus évem lesz, de lehet, hogy nem!

2010. nov. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem hittem sose a 2012 évben..Így nem fog csalódás érni,hogy nem lesz világvége...De egy valami tuti bekövetkezik..Lesz 2013-is,és akkor majd újra felteszed a kérdést,hogy

"mit szóltok,hogy elszámolták a világvégét? Nem 2012 hanem 2022-ben lesz??"

2010. nov. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

valami biztosan történik. Nincs olyan időpillanat, hogy ne történjen valami, ezért ha abban az évben semmi nem történne, ha egyáltalán élet lenne még ilyen eseménytelenségben, én bizony nagyon csalódott lennék. Halálra unnám magam..


egyébként nem lesz világvége, de biztos lesznek változások, amiket a dátummal próbálnak majd magyarázni.

2010. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BlackSword ***** válasza:
45%

Én is várom már a kifogásokat, hogy miért maradt el a világvége... De nem is olyan régen linkeltek be ide egy cikket mely szerint a tudós elszámolta...

És általában nem szokásom jóst játszani, de most mégis... Éppen ezért kéretik arhiválni az oldalt... A következő években várhatóak még világvégék:

-2099

-2100

-2199

-2200

-2222


Hát én ezt már nem fogom megélni...(talán az első kettőnek a felreppenésének a hírét... De izgalmas lenne megtudni, hogy igazam lesz/lett-e...

2010. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi lenne, ha nem történne semmi? Egy kicsit csalódott lennék ugyan, de tudom, hogy menne tovább az élet.

Én reménykedem abban, hogy valami változás fog történni, hiszen ez a Föld egyre csak rosszabb lesz.

2010. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

:) uj naptár indul semmi több. és uj korszak kezdődik, persze spirituális fejlődésben.

amugy lesz aki azt fogja hinni,hogy lassan megszünik minden mert 2055 körül tényleg sok minden eltünik a földről -rövidebb ha azt irom le ,hogy pár ország megmarad. 5 eonba meg 2102 be lépünk be. összesen 7 eon van. és 1 eon kb 25ezer év

2010. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

A 2012 apszólút frenetikus év lesz ez letagathatalan

a Fradi feljut a 2. osztályba

2010. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Soha nem gondoltam, hogy szövegértelmezésből ennyire alulműveltek néhányan. ^^"

Aki normális választ adott, annak köszönöm.

2010. nov. 27. 00:07
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
kétértelmű megfogalmazás másik értelmének használata szerintem nem alul műveltség, hanem kreativitás :D
2010. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!