Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy ez lesz a...

Lehetséges hogy ez lesz a föld sorsa?

2011. máj. 15. 08:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Lehetséges lehet, de ez a videó fake. A maják nem vették volna észre ezt a csillagot, közel sem volt meg hozzá a technikájuk, hogy kiszámolják, hogy 2012-ben fog ideérni (szerintem még ma sem lehetne pár száz évvel előre ennyire pontosan számolni, bár mind a matematika, fizika és technológiai tudás fejlettebb, mint volt).

Mindig kell valami nagy pánik, az Y2K nem jött be, a következő a 2012. Ha bizonyíték nincs, akkor lehet gyártani. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy miután nem történik semmi 2012-ben, még lesz egy két hír, hogy jajj el lett számolva és valójában 2013/2014/2015 a való dátum. Aztán ha az is lecseng, kíváncsian várom, mi lesz a következő :)

2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát ha eltalálna minket egy üstökös ki is hallhatnánk. Minden azon múlik mennyire hitelesek az infók
2011. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Ez egy kacsa
2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem azért mondom de hol találtad ezt az orbitális baromságot? Ne mond már hogy beveszed hogy egyik napról a másikra szinte minden bolygó pályája megváltozik mindenféle behatás nélkül? Röhejes....
2011. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Utólsó, milyen behatásról beszélsz, én csak a véleményeteket kérdeztem, hogy lehetséges-e az hogy ha egy hatalmas bolygó elmegy mellettünk , az ki e billentene a pályánkról?....
2011. máj. 15. 18:41
 16/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:14


Neked szeretném mondani, hogy igen is a mayák meg állapíthatták azt, hogy egy bolygó 28000 évente éri el a földet, hiszen matematikailag és csillagászatilag is nagyon fejlettek voltak, nem azért maradtak fent templomaik, vagy a naptárjuk, vagy írásos pergamentjeik mert buták voltak.

2011. máj. 15. 18:43
 17/27 A kérdező kommentje:
Az üstökösre visszatérve, ha tényleg akkorra mint a jupiter akor tuti kibillent minket, hiszen a legnagyobb bolygó a naprendszerben a Jupiter... durva...
2011. máj. 15. 18:53
 18/27 anonim ***** válasza:
Fejlett volt a technikájuk, de nem ENNYIRE!
2011. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

AZért mondtam hogy képesek voltak rá, mert a national geographic-en láttam hogy a mayák ahol éltek ott lehetett látni a a galaxis középpontját is... És azt is hogy a földhöz viszonyítva vízszintes lesz, 2012-re a földdel, a maya hellyel... Nagyon érdekes, látni kell ezt, hogy elhidje az ember , nagyon érdekes, játékokat űztek , amiknek a helyüket a csillagok határozták meg... És 2012-ig naptárt csináltak, simán ki tudtak számolni dolgokat..


JÓ JÓ egyet értek abban, hogy nem biztos hogy ismerték a nibirut, sőt biztos hogy nem ismerték... De lehet hogy rájöttek olyan dolgokra ami végett joggal 2012 a naptárjuk vége... Majd kiderül...


Azt is elakarom mondani, hogy a maya tekercsek nagy része eltűnt, amik meg voltak, de idővel eltűnt nem tudni hova... Vicces.

2011. máj. 15. 19:14
 20/27 anonim ***** válasza:
Aham.. És honnan jön ez a bolygó? Mert ugye, ha egy Jupiter méretű bolygóról beszélünk, akkor nem támad fel a semmiből, és nem hinném, hogy a világűrben csak úgy önfeledten száguldozik. Sok-sok idő kell, hogy ideérjen földközelbe.
2011. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!