Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igazi ez a videó? Nagyon életű.

Igazi ez a videó? Nagyon életű.

Figyelt kérdés

Ez a videó a Rosswelli UFO-ról készült nyílvánosságra hozták szerintem ez igazi nem úgy, mint a Rosswelli UFO bocolás.


[link]


2011. máj. 12. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sajnalom de en szemely szerimnt nem hiszem, hogy igazi lenne
2011. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha nem valódi, akkor a készítőnek minimum Hollywoodban kellene dolgoznia mindenképp. Gondolom sokan abba kötnek bele, hogy a mozgása néhol hasonlít a 3D-s animációkra. Bazz, honnan tudjátok, milyen mozgása van egy földönkívüli lénynek? Szerintem nagyon esélyes, hogy most egy eredeti felvétellel van dolgunk... de majd ezt is eltussolják, mint sok másikat is. Elég sok helyre felkerült már ez a felvétel, ha pedig elkezdenék letiltani mindenhonnan, azzal bebizonyítanák, hogy valódi. Bár minek is tennék, amikor már annyi hamisítvány van, hogy ha az emberek valami eredetit látnak, már arról sem hiszik el, hogy valódi. Hülyék lesznek letiltani, ha az emberek többsége úgy is élből rávágja, hogy hamis...
2011. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg olyan, mintha animációs lenne, de a 2. válaszoló leírt mindent, amit le lehetett.
2011. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg trükk....vagyis hát.... nekem inkább olyan mint egy torz gyerek, vagy mint mikor filmhez be van maszkolva valaki.....
2011. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 skarma ***** válasza:

Amennyiben hamis, nem értem hogy nekünk embereknek az alienek feje miért ilyen törvényszerűen és torzan óriási.

Ha meg igaz, akkor passz...

2011. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Értem, szerintem igazi, tuti biztos..
2011. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Ezzzz annnyira F A K E !


Miért most áll elő mindenki ilyen videoval, amikor már ezeket lehet hamisítani. Egy diákot beöltöztettek ufónak.

2011. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a videó nem igazi.De ez igen: http://www.youtube.com/watch?v=Vt3jp-zy5p0&hd=1
2011. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de a videó amit belinkeltél az kamu. Ezt már tudja az egész világ.
2011. máj. 12. 18:06
 10/16 anonim ***** válasza:
11:22 Ezt te sem gondolod komolyan... láttál már te ilyen testalkatú embert? Nézd meg, hol vannak a vállai például...
2011. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!