Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufo t láttam! El hiszitek?

Ufo t láttam! El hiszitek?

Figyelt kérdés
El hiszitek amit mondok??
2011. máj. 7. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:

Egy régebbi válaszolóm azt írta,hogy nem-e csak az egyik szeme volt az "ufo" nak,hát hadd világosítsam fel! Az "ufó" az csak egy tárgy, nem élő lény, nem földön kívüli lény, nem élő!!! ,hanem tárgy ami számomra fel ismerhetetlen jelenség volt vörös színű pulzált. A képnek,most keresek oldalt ,ahol közzé tehetem ,remélem nemsokára lesz kép és valós amit láttam!

Nem hamisítvány,és ezt vizsgálhatjátok,akár mivel.

-Még volt 1 mini videó is,csak pár mp-es,mert remegett a kezem filmezés közben. és az elmúlt,pár hónapban a tv-be (hírekben) is bemondták,és teljesen ugyan úgy nézett ki, mint amit láttam! ( Ráadásul a tv-ben nyolcat is láttak egyszerre,én csak kettőt! )

2011. okt. 2. 14:35
 72/86 anonim válasza:
Na! Nem volt ott a kozelben egy eskuvo véletlenul? Olyankor szoktak lampionokat eregetni a levegobe, bár azért kell hozzá ész, hogy ufónak nézd :D
2011. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 A kérdező kommentje:

Meg ijedtem,mikor anyám felhívott telefonon,hogy haza jött és menjek ki a kapuba elé a fényképezőmmel,és mikor kimentem csak fel mutatott az égre,és két vörös pulzáló fényes golyó szerű tárgynak látszó valami, lebegett egy helyben,több mint 5 percen keresztül! És anyám le is fotózta,de én nem tudtam,aztán mire fotóztam volna, el tűntek,mint a köd. És itt jön a furcsaság

tiszta volt az égbolt olyan tiszta,hogy még a csillagokat is láttuk. Magasság:(és nem volt annyira magasan,kb olyan madár repkedő magasságban,amíg lehet látni a madarat szabad szemmel.) 10 perccel később be mentem a házba úgy remegett kezem lábam,hogy kiváncsiságom hajtván még 1x kimentem a házból és videóval akartam fel venni hátha vissza jön,de egyszer csak meg pillantottam még 1-et,ami úgy szint egy helyben állt ekkor úgy be paráztam,hogy remegett a kezem,mikor le videóztam,és egyszer csak az is el halványult. Mikor le lassítottam a felvételt,akkor azt tapasztaltam,hogy 1 mp alatt 4x vagy 5x villant meg az a tárgy ,és egyszer csak köddé vált a szemem előtt. Hatalmas nagy sebesség kell ahhoz,hogy egy tárgy íj gyorsan el tűnjön.

2011. okt. 4. 20:21
 74/86 A kérdező kommentje:
Én fel ismerem a lampionokat,mert az lángol,de ennek a mérete is nagyobb volt,sokkal!!!
2011. okt. 4. 20:31
 75/86 anonim ***** válasza:
HA SIKERÜLT LEKAMERÁZNI/LEFOTÓZNI AKKOR RAKD MÁR FEL!
2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:

ja, képet kérünk.

amúgy hiszek neked mert in is sok azonosítatlan repülő tárgyat láttam már láttam már :P

2011. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszitek hogy lesz itt bármilyen kép? a haverokkal röhög számítógép előtt a kommenteken..
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre hogy a strandos gyerek szórakozik,ő is ígérgetett fűt,fát,aztán nem lett belőle semmi,csak röhög a markába! ÉBRESZTŐŐŐŐ
2011. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a lefotóztad is édes kevés...ma már photoshoppal bárki megcsinálja...de küldd el a negatívokat akk elhiszem XD
2011. okt. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
5 hónapja...és semmi......
2011. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!