Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufo t láttam! El hiszitek?

Ufo t láttam! El hiszitek?

Figyelt kérdés
El hiszitek amit mondok??
2011. máj. 7. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
Össze kevertél valakivel, és bizonyiték nélkül nem vádolunk senkit! Különben, ha valaki ilyen butaságot ír és nem tudod ki volt az akkor nem kötelező elolvasni a kérdését! Köszönöm megértését.
2011. máj. 9. 14:59
 52/86 A kérdező kommentje:
Elnézést a többiektől, ha rosszul írtam le kérdésemet. Mint írtam még most sem tudom mit láttam!
2011. máj. 9. 15:12
 53/86 A kérdező kommentje:
Én nem hazudok, számomra valami meg magyarázhatatlant láttam! Én nem tudtam be azonosítani, ezért nekem U.F.O volt!.
2011. máj. 9. 15:20
 54/86 anonim válasza:
szerintem be voltál tépve :DD
2011. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:

Valószínüleg tényleg legalábbis számodra/ számomra/számunkra U.F.O. volt mert az ufo = unidentified flying object(beazonosíthatatlan repülő tárgy)

:DD

2011. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim válasza:
0%

Idefigyelj Topicnyitó... te most szopatsz minket ugye? Nem vagy hajlandó elfogadni egy magyarázatot sem, csökönyösen ragaszkodsz ahhoz, hogy UFOt láttál. Hát tudod mit? Halj meg ebben a hitben és mindenki békében nyugodhat. De szerintem amennyire makacsul hiszed, hogy UFOt láttál ennyire makacsul beállt a szemed és mindenben az UFOt fogod látni, amiben akarok... azt értem ez alatt, hogy öcsém, de behaluztad az UFOt.

A helyesírásodból és stílusodból ítélve valami BKV ellenőr típusú, agyonintellektuált közalkalmazott lehetsz, vagy 3. osztályos kisdiák, úgyhogy ne fáraszd itt az értelmes közeget, köszönjük.

2011. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Ne hidd, hogy egyedül láttam , és telefonról elég nehéz írni :) ám lánchíd rádiót hallgasd és majd meg hallod!
2011. máj. 11. 14:55
 58/86 A kérdező kommentje:
Mostantól, csak olyan írjon aki ugyan ezt látta! BP felett! A hitetlenek ne válaszoljanak!. Köszönöm megértéseteket. Nem szeretem a veszekedést!.
2011. máj. 11. 15:03
 59/86 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt ezért nem állítom, hogy ufo volt, csak nem hasonlított, semmilyen eddig ismert dologhoz, más volt a tulajdonsága, mint ami lehetett volna! Leírhatatlan fura volt.
2011. máj. 11. 15:57
 60/86 A kérdező kommentje:
Tény, valamit fotóztam! Ha lessz rá módom, küldök képet!
2011. máj. 11. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!