Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufo t láttam! El hiszitek?

Ufo t láttam! El hiszitek?

Figyelt kérdés
El hiszitek amit mondok??
2011. máj. 7. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
76%

Én elhiszem. Én pont ma láttam egy UFO-t.

Úgy történt, hogy egyszer csak felnéztem az égre. És egy nagy űrhajó féleséget láttam. Az alja nagyon fényes volt és írtó lassan ment. Kb. 1 km-re lehetett a felszíntől. Ment, ment és egyszer csak óriási sebességgel nyugatra távozott és eltűnt. Mai napig senki sem látta. A haverjaimmal is láttuk. Kép nincs róla, nem volt se telefon, sem fényképező. Nem hazudok. Aki elhiszi az elhisz, aki nem nem.

2011. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim válasza:
32%
Én elhiszem neked, én nem csak láttam hanem az UFO-k felhivtak az űrhajójukba 1 kávéra.Ezután mondták hogy maradjak sörözni velük és közbe PlayStation-ön játszunk párat. Az UFO-k nagyon bebasztak mert ők inkább házi pálinkát itak de azt mondták hogy jövö hónapba visszanéznek nem tudom jönnek-e :S
2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, én is láttam! Nem ufó volt. A szemben lévő épületről egy fekete héliumos lufora kötött pálcához erősített zsebtelep volt két izzóval. Am egy élien engedte fel, hogy jelezze a leszállás pontos helyét a predatoroknak, akik ideérkeznének egy gyereknapi zsurra és piknikre. Szal nem ufót láttál. Az ufó a hźtető kijelölt parkolójában állt óránként hatszáz forint plusz áfáért. Rem segítettem.
2011. máj. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 A kérdező kommentje:
Kössz az infót, amúgy még sose láttam ilyet.
2011. máj. 13. 08:26
 65/86 anonim válasza:
lécci küld már el a fotót de nem hiszem hogy földön kívüli volt
2011. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim válasza:

Én azért írok, mert azt írta a kérdező egy oldallal ezelőtt, hogy csak akkor írjak, ha hiszek neki és láttam UFO-t! Így kijelenthetem, hogy hiszek neki és láttam UFO-t. Sőt még készítettünk is cimborákkal. Úgy csináltuk, hogy Unikumhoz Fütyülőst keversz, meg egy deci Olivaolajat. Nem fogod tudni, hogy melyik helyen fog visszajönni, de ebből az UFO-ból bedobsz hármat, és habzó szájjal ráharapsz két héliumos lufira, akkor pöttyökké fogsz emelkedni az égen, akinek izzik a szeme...


Tényleg, nem lehet, hogy a kép folt az égen az UFO egy-egy szeme volt?

2011. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én mentem hazafelé és 2 villogó piros izét láttam.

Gondoltam helikopter,hisz BP-n vagyunk,itt mindig van helikopter.Aztán elmentem 1 villanyoszlop mellett és már nem volt ott semmi. :S

2011. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 A kérdező kommentje:
Érdekes nem biztos, hogy ugyan azt láttuk, ha be tájolnád , hol történt,pl: kerület ìgy könnyeb lenne meg tudni. Vagy bármi mással. Amúgy köszi az infót , nehéz ezekre rá jönni mi is volt valójában. Ha késöbb volt az észlelésed az is lehet ,hogy ugyan azt láttuk.
2011. máj. 20. 06:12
 69/86 anonim ***** válasza:
Mikor lesz már kép? :) Senkitől nem tudsz kábelt szerezni???? :(
2011. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim válasza:
képet akarook! :(
2011. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!