Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz a Roswelli katasztrófa?

Igaz a Roswelli katasztrófa?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1769.. Ez most igaz hogy tényleg nyilvánosságra hozták azt hogy Roswellben lezuhant az az UFO?

[link]


2011. máj. 5. 17:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Fenét tud egy régi kamera zoomolni. Mindemellett pont ez a gond, hogy a kamera tette rá a digitális számokat. '47-ben digitális időkijelző a kamerán? Na menj már a fa.szba a hülyeségeiddel. De olvasgass kommenteket, ezer-féle buktatót találtak már. Ja, hogy nem tudsz angolul? Bocsi. Mindemellett egy filmhez készült, kommentben is leírták.
2011. máj. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

Jéééé, basszus, csak nem találtam egy épp készülő UFO-s filmet?

2011. máj. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Látszik nem tudsz gondolkodni, :) Nem állítottam 100%-ig hogy a kamera tette rá... Amikor a felvételt nézték vissza, vagy másolták egy másik film tekercsre, akkor is rákerülhetett... Sok módja van, a régi filmeknél amikor nézik a kis monitorjukon , vissza akkor is rá kerülhetett és onnan ment egy másik tekercsre ahogy másolta rá.... Nem részletezném...
2011. máj. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja és ne felejtsük el, hogy a némafilmek kb: 1900 körül jelentek meg! Ezt a felvételt pedig 1947 körül csinálták.. :)
2011. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A dátumot később is rátehették, de zoomolni nem tudom tudtak-e a kamerák. A videók lehet nem igazak vagyis lehet van köztök igaz is, de most ha a videókat nem vesszük figyelembe attól még lehet, hogy megtörtént nem? Végül is a videót lehet eljátszották, hogy megmutassák milyen volt, de ez csak egy tipp.
2011. máj. 6. 13:39
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb ufós web oldal, nagyon sok videó van rajta, és nagyon sok érdekes videó felvétel, a legújabb ufó hírek itt szoktam megjelenni: [link]
2011. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, beleolvasok.
2011. máj. 6. 15:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit tudsz érvelni mellette, mint ellene
2011. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
És mi van, ha az 51 -es körzetbe vitték az UFO -t?
2013. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!