Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz a Roswelli katasztrófa?

Igaz a Roswelli katasztrófa?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1769.. Ez most igaz hogy tényleg nyilvánosságra hozták azt hogy Roswellben lezuhant az az UFO?

[link]


2011. máj. 5. 17:41
1 2
 1/19 valakiakitnemismersz ***** válasza:
SZERINTEM!nem.
2011. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Miért nem olvassátok el azt ami az FBI oldalán van fennt? Mindenki össze vissza linkelgeti ezt az "fbi már nem cáfolja" linket. Nem, hogy elolvasnátok az eredeti hírt, ahol csak annyit írnak, hogy felvették egy szemtanú vallomását...nem vették fel egy földönkívülivel sem a kapcsolatot...
2011. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igaz. De még se mondhatják meg hogy egy UFO. Ilyet nem szabad nyilvánosságra hozni.
2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem igaz, már csak azért sem, mert nem lehet tartósan az űrben repülni. Elsorvadnak teljesen a végtagok.
2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nem


Zhfsfhksdjhaaaaahj plejárd nagyvezér.

2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen igaz, csak a hírcsatorna egy elég rossz képet tett ki, ami nem igazi, sajnos, de a videó felvételen lévő kép igazi.. van hozzá még egy videó is... http://www.youtube.com/watch?v=ZB788PtqQvg&feature=mfu_in_or..



Aki feltette ezeket a videókat, írtam neki emailt, remélem válaszol rá , sajnálatomra még nem kaptam választ.

2011. máj. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tutira igazi, aki feltette ezeket a videókat , orosz származású volt, és csak ezt a két videót tette fel, nagyon érdekes, tutira igaz, kinek van arra ideje hogy ilyen felvételeket csináljon........ Ezek a felvételek igaziak.
2011. máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

01:28

Fa.szom kivan veled, használd már azt a csöppnyi agyadat. 1947 és digitális idő/dátum kijelző? Még ha utólag is vették fel kamerával, az orosz KGB-s logónál (ami kur.vára nem roswell) mi a fasz.ért nincs digitális idő? Hirtelen váltott a régi kamera újra? Fenét. Úgy tették oda egy másik videóból, amin nincs időkijelzés a logót, majd a többit felvették mai, egyszerű digitális kamerával. Jelmezes emberek és bábukról készült videó, amit agyon formáztak. Méghozzá ahogy a kommentekben olvasom, egy filmhez készült. Idióta barom.

2011. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy olvasom kommentekben felhívták a figyelmem még a zoomolásra is. Fa.szom, szerinted volt zoom a régi kamerákon? Ahj, pusztuljon az olyan hülye ember mint te, diator.
2011. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jézusom ne a kamerával gyertek már,

Igen képzeld el, van zoom a régi kamerákon is... Mért ne lenne?


A Kepler távcső is tudod zoomolni... :) Szerinted kérdező... A dátum számait a kamera tette rá... Ráadásul a KGB felvételei, és egy orosz ember tette fel a youtubra kb 4 napja... aki feltette most 44 éves... Ahogy mondtam is írtam neki üzenetet de még nem válaszolt, sajnos..

2011. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!