Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az nem lehet hogy a piramisoka...

Az nem lehet hogy a piramisokat a földönkívűliek építették?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 14:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
41%
Jó sok baromságot írtak azok akik azt hiszik, hogy földönkívüliek bénáztak össze egy ilyen semmiképpen sem szépnek mondható, tök egyszerű alakot formáló piramist. Egyébként is nem rabszolgák hordták össze azokat a szarokat, hanem bérmunkások, másrészt már van rá válasz, csak senki sem eléggé tájékozott. Ezt egyébként egy magyar találta ki, mely nem bizonyíték, hanem az emberi értelem és logika szülötte. A piramisok az egykoron arra folyó Nílus mellett épültek amit nagyon jól ki tudtak használni ezek az okosok. A víz felhajtó erejével küzdötték fel a tömböket állványok segítségével irányítottak. ezt bővebben is ki tudom fejteni, ha akarjátok....
2011. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Én is az emberi munka verziót vélem helyesnek, de örülnék, ha kifejtenéd. Vagy link is elég ha tudsz hozzá.

Én olyan elméletet olvastam rá, hogy körbe haladva építették, szerintem az is működőképes.

2011. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Az egyiptomi pira,isra ugyan lehet magyarázat, de a többire nem.
2011. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Szerintem a sinylödő rabszolgák fejében ilyesmi nem fordult meg. Látszik hogy a mai ember mire tartja a szenvedéseiket... még ufok és piramis ...
2011. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:
Ahogy én tanultam,nem rabszolgák építették a piramisokat,hanem az egyszerű nép.A Nílus elöntötte a gabonaföldet, és hát mit csináljon a nép egyszerű fia? Ha már a fáraó,az istenek leszármazottja mondja, hogy irány építeni,akkor megy.Több száz ezer,talán millió ember csak fel tudta építeni a piramisokat, nem igaz?
2011. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
Az a helyzet hogy a kérdések is bizonyítják valaki szerint idegenek építették valaki szerint nem.Konkrét bizonyíték valószínűleg lesz de nem most az biztos.
2011. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:

Szerintem más szempontból kell ezt a kérdést megközelíteni. Nem ki, hanem miért, és máris egy csomó más kérdés merül fel. Ha léteznek ufók, miért építették, miért hagyták itt több 1000 évig, ha akkor segítettek a fáraóknak 'építkezni', később miért nem segítettek épületeket létrehozni, kinek akarták építeni stb... Szerintem nagyobb valószínűsége van annak hogy emberek építették, a görögök is i.e már szökőkutakat, boltíveket, csatornákat építettek.

Megjegyezném, hogy a piramisokat nem a rabszolgák, hanem a közrendű szabadok építették. A rabszolgatartás csak kezdetleges volt, Egyiptom nem hódított, csak i.e 3000-ben egy fáraó egyesítette Alsó-Egyiptomot Felső-Egyiptommal. A másik az hogy nem mindjárt piramissal kezdték, először csak katakombák, majd Dzsószer építtetett szakkarát, és csak azután jöttek a piramisok.

2011. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Hiszen a Csillagkapu óta köztudott, hogy a goa'uldok építették, és az anyahajóik leszállópályáinak használták a piramisokat. :D
2011. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
De konkrét bizonyíték van hogy emberek építették.Mi a fa*znak építenének ide piramisokat.Ennyire csak nem degeneráltak..
2011. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
minden lehet, végül is nem voltunk ott. Az is lehet, hogy steiner özge építette :D
2011. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!