Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az nem lehet hogy a piramisoka...

Az nem lehet hogy a piramisokat a földönkívűliek építették?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 14:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne röhejes, hogy mészkövet kezdenek el bányászni az ufók? Lehetnek akármilyen fejlettek, ha ilyen a kultúrájuk. Lehet Egyiptomot arra a bolygóra mintázták, ahonnan jöttek.
2011. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
54%

ma 16:24

Miért lenne ez röhejes? Ha utána járnál megtudnád,hogy néhány éve megpróbáltak megépíteni MODERN technikával egy sokkal kisebb piramist és összedölt. Ha a XXI. században ez nem sikerül,akkor mégis hogy építették? Ha van rá tipped örömmel várom,de amig te se tudod ne szóld le más hozzászólását.

2011. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
45%

Abban a "piramisban" bármit elszúrhattak, mindenki hibázik...


Amúgy én mindig azt mondom, hogy az emberek sosem voltak hülyék, csak más korban éltek. Azért, mert akkor a technikai fejlettség nem volt akkora szintű, mint ma, az nem azt jelenti, hogy teljes szellemi sötétségben éltek. Rájöttek arra, hogy hogyan lehet számológépek, iránytűk és miegyebek nélkül is számítani.


Nem kell túl misztifikálni. Különben is, az a pár évtized alatt, amíg egy piramis épült, addig simán rájöhettek a csínjára.

2011. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
46%
Ja,csak az volt a poén,hogy akkoriban nem éltek pár évtizedig az emberek. Éltek jó ha 25 évig,majd pont ezzel töltötték azt az idöt? Bár kitudja,de nekem akkor is gyanus.
2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
52%
Figyeltél te töriórán rendesen ? Több generáció építette a piramisokat. Érted ? Több.
2011. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
69%

Akkor te is azok közé tartozol,akik mindent elhisznek,amit mondanak nekik? Ha te tudnád,hogy kb.25 évesen megfogsz halni,te ilyesmivel töltenéd az idöd?Épitgetnél? Mert ugye mint irtad,nem voltak buták.Meg ha a történelmi részét nézzük,ugye túllettünk az őskoron és hopp,jöttek a piramisok. Ez kb olyan,mint sátorból átmenni egy luxus villába.

De nem akarlak én meggyözni,neked az a véleményed,nekem ez. A kérdezőnek meg válaszóltam.

2011. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok olyan, aki mindent elhisz, amit csak mondanak, ezért sem hiszem a zUfós teóriát.

Az ókori Egyiptomban lehet, hogy nem voltak rabszolgák, akiket mindenki ugráltatott, de bizony ha a fáraó azt mondta, hogy tűnés piramist építeni, akkor menni kellett. És tök mindegy volt, hogy 25 évig éltek vagy sem.

2011. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Erről nincs egységes válasz, mert egyesek szerint, olyan gépekkel rendelkeztek, amiket nem rég találtak fel, de annyira precízek voltak, hogy azt, a mai tudományt is meghaladja. De ez, nem csak Egyiptomnál van, hanem a Föld másik részén is. Találtak olyan helyeket, amik a jelenlegi repülőgép kifutópályákra hasonlítanak, így megoldható volt az interkontinentális utazás is.

Mi történhetett? Jó kérdés.

A jelenlegi helyzetet sem kell figyelmen kívül hagyni: sokan tartanak az úgynevezett energiaéhségtől, vagyis kifogynak a készletek, nem lesz áram, ezért valószínű, hogy vissza kell térni a nomád életformára (persze, az is lehet, hogy nem mindenkinek, csak az emberek többségének, ameddig meg nem épül a fúziós erőmű, illetve az úgynevezett 'Hold erőmű').

2011. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fejlett emberek lehettek, ha földiek, ha földön kívüliek.
2011. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
52%
gratulálok azoknak, akik ennyire nem hisznek az emberi értelemben...nyilván Einsteinnek is egy UFO haverja segített a relativitáselmélet kidolgozásában...
2011. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!