Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az nem lehet hogy a piramisoka...

Az nem lehet hogy a piramisokat a földönkívűliek építették?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 14:06
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Einsteinnek nem egy UFO segített (vagyis egy földönkívüli lény), hanem úgyszólván Bólyai (jó természetesen, nem fizikálisan, hogy ott volt mellette, hanem azzal, hogy a tudását használta fel).

Én nem kérdőjelezem az emberi elmét és azt sem mondom, hogy a mikroprocesszort is az idegen lényeknek köszönhetjük, hanem az, tényleg emberi találmány.

Amiről meg mi írunk, az az ókori civilizáció, ami után semmi repülőgép nem maradt fent, illetve a piramisokhoz hasonlót sem építettek (az az elmélet már régen megdőlt, hogy temetkezési helyként használták, mert az embereket máshova temették el akkoriban).

2011. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a rabszolgákkal való építés elve ott kezd nagyon necces lenni, hogy számtalan piramis van a Földön, itt Szerbiában is vagy egy óriási, és nem hiszem, hogy azt az akkori rabszolgák építették, ott nem is voltak rabszolgák.
2011. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is kaphatnánk választ, ha elolvasnánk néhány könyvet, meg godnolkodnánk is. Csakis az idegenek építhették, vagy pedig egy korábbi magas technikai műveltségű földi civilizáció, amelynek nagy része elpusztult valamilyen katasztrófában.


"Lehet, hogy volt itt élet már máskor

Lehet, hogy egyszer, lehet hogy tízszer, százszor,

Vagy ismered talán ahol a múlt ered, az időt

agy ahol a jövő végetér?"

2011. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim válasza:
52%
Az UFO nem földön kívüli lény, hanem ismeretlen repülő tárgy. Tehát egy modell repülő is lehet, ha radar alapján nem tudják beazonosítani. A mai Szerbia területén található piramis a legnagyobb, melyet idáig ,megtaláltak kétszer háromszor nagyobb az egyiptomiaknál! És találtak benne rovás írást, tehát akár magyarok is építhették! Nem beszélve arról, ezek a legrégebbi piramisok még a Maya piramisnál is régebbiek!
2011. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy azt a technikát használták amit az az ember aki felépitette a koral kastélyt:


[link]

2011. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
52%
dehogynem lehet felépíteni őket:) egy kis történelem órára kéne menni:) vagy utánanézni googlen hogy hogy építették fel az emberek.
2011. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
szabobalazs linkje óriási! Köszi! Nagyon érdekel a téma, rámegyek az összesre a You Tube-on. Lőrinc László könyveit olvastam a témában, aki mint tudjuk, világnevezetes orientológus, néprajzkutató, stb, így hát őrültnek tűnő horrorjai nagyon valóságos tudást képviselnek. A zikkuratok, azaz lépcsős piramisok témája a Kilenc Csontfarkas c. fantasztikumban.
2011. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ki az, aki mindent elhisz? Aki az UFO-kat hiszi el, vagy azki azt hiszi el, amit ötödikben tanult, és kész.?
2011. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
07:34 földönkívüli lények vannak, nemrég az FBI is elismerte, valami aktát nyilvánosságra is hozott. Letölthető.
2011. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:
0%
Nem. Én voltam.
2011. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!