Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Engem eléggé megfogott hogy léteznek földönkívüliek, nem hinném hogy kamu a videó.

[link]


2011. ápr. 15. 21:21
1 2 3
 11/23 drakula01 válasza:

Szerintem KIZÁRT,hogy csak mi élünk az univerzumban.Gondoljatok bele hány millió bolygó van.Azt sem tudjuk,hogy egyáltalán van-e vége az univerzumnak.

Ez örök rejtély marad az ember előtt...

2011. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Még mindig a 21:51-es vagyok. :D

Erről én is hallottam hogy a dinoszauruszok előtt is éltek már a Földön más, fejlett civilizáció. Nem tartom valószínűtlennek. Nézd csak meg hogy mennyi időbe telt az evolúciónak, hogy a majmok felálljanak stb. Itt egy ábra:


[link]


Nah ez szemlélteti, hogy emberiségről kb 5 millió éve beszélhetünk, míg gibbonokról már 18 millió éve. Tehát az evolúciónak ennyi időbe telt, hogy egy őserdei majomból, embert "faragjon." De ugyebár a Föld 4,5 milliárd éves. Még ha ebbe bele is számolom azt az időt, amire a Föld élhetővé vált, és kialakult az élet, majd megjelentek a majmok, ez szerintem nem 4,x milliárd évbe került.

2011. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Istenem ti mindent kamunak vesztek,, komolyan mondom hogy bevagytok programozva arra hogy még véletlenül se higgyetek a földönkivűliekben
2011. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért kell tőlük félni?

Tegyük fel, hogy jártak nálunk korábban földönkívüliek, pl. az ókori civilizációkban (igen Egyiptomban is).

Ők tudást és technikát osztottak meg az emberekkel. Egyes építmények olyan fejlettségre utalnak, amiket ma sem tudunk kivitelezni, pedig emelőink, kőfejtőink vannak, illetve repülővel való építkezés sem sci-fi kategória, csak kicsit drága mulatság (a piramis egy kövének arrébb mozdításához legalább 26 daru szükséges és még nem volt szó többiről).

Amúgy azt sem értem, mi lett utána? Miért felejtettük el mindezt? Mi történt pontosan? Ha csak Egyiptomi civilizáció szűnt meg (valami 'Isteni büntetés', bár mintha egybeesik azzal az idővel, amikor a zsidók kivonultak Egyiptom területéről, de ez is, egy teória), azt megértem, de ahogy mondják, akkoriban is voltak interkontinentális utazáshoz való repülőgépek, vagyis a másik helyen mi történt? Vagy ez, egy láncreakció volt?

Vagyis sok a kérdés, hogy mi történt pontosan?

Idegenek, állítólag később is jöttek, a középkorban is, vagyis ezzel magyarázzák azt, hogy a fény üzent az embereknek.

De ez is, csak egy teória.

2011. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen, azt is hallottam hogy több kilométeres körzetben nem volt olyan kő amivel a piramisokat építhették volna, és matematikai pontossággal voltak a kövek odahelyezve.De ottvan stonehenge is vagy a húsvétszigeti szobrok.
2011. ápr. 16. 12:57
 16/23 anonim ***** válasza:
Én már mindent elhiszek :)
2011. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Amúgy azt sem értem, mi lett utána? Miért felejtettük el mindezt? Mi történt pontosan?"

Elfogyott a naquada.

2011. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

a fűrész vagy a 300 zenéje megy a háttérben?


kamu

2011. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
piramisokhoz visszatérve van erről egy film a discovery-n. hogyan csinálták őket ott el is magyaráztak mindent ne inkább aztkéne megnézned.
2011. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez az eggyértelmü nagyképű emberi gondolkodás,hogy azt hiszik sokan csak mi vagyunk ebben az univerzumban talán ezért nem is jön rá senki,hogy hamarosan itt a Földön sem lessz élet mert tönkretesszük.
2011. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!