Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Engem eléggé megfogott hogy léteznek földönkívüliek, nem hinném hogy kamu a videó.

[link]


2011. ápr. 15. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
KAMU
2011. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
K A M U
2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Tom Benko ***** válasza:
Hát, amikor a melléknapokat is bemutatták, legkésőbb akkor el kellett volna kételkedni az egészben...
2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
nem kamu igaz, valóság!
2011. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100% hogy léteznek. Pl egy galaxisban is hány milliárd bolygó van, de ugyebár több milliárd galaxis is van. Én nem hiszem el hogy abból az Isten tudja hány milliárd bolygóból pont csak itt van élet. Szerintem ezen gondolatmenet alapján még jó pár a Földhöz hasonló bolygó van.
2011. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

21:51-es válaszoló:

Én számtalanszor felteszem magamnak ezt a kérdést hogy mi lehet a világűrben pl: más életformák,idegenek vagy stb... :D kíváncsi vagyok rá de szerintem erre soha nem adódik válasz, rejtély marad örökre.

2011. ápr. 15. 21:56
 7/23 anonim ***** válasza:
Háth figyelj. Azt mondják hogy az univerzum végtelen. Nah én például ezt sem tudom elképzelni. Mivel a legtöbb dolog amit ismerünk, szinte mindnek van vége. Kivétel a számok, és az univerzum. Próbálj csak belegondolni. Ha vége is van valahol akkor milyen az a vég?
2011. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez az :D sokszor írták már válaszokban is hogy van vége csak nagyon messze... de azután mivan?Tényleg nincs vége.De ez az emberi agy számára felfoghatatlan, azthiszem 404 írta egyik válaszában hogyha az ember megkapná ezt az információt akkor egyből agyhalott lenne mert nem képes feldolgozni azt a mennyiséget.
2011. ápr. 15. 22:04
 9/23 anonim ***** válasza:

Még mindig a 21:51-es vagyok.

A múltkor láttam egy dokumentum filmet a Marsról. A dokumentum filmben is szerepelt, hogy a Marson találtak egyértelműen életre utaló nyomokat. És azt a feltételezést állították föl, hogy valamikor a Mars olyan volt mint most a Föld, csak az idő múlásával alkalmatlanná vált arra, hogy az élet továbbra is fennmaradhasson rajta. Vagy akár egy jókora meteor is okozhatta az élet kihalását a Marson.

Itt egy html formátumú dokumentum. Olvasd csak el. Vannak folyóvízre utaló folyómedrek, amelyek mára kiszáradtak, de valamikor réges régen, még víz csordogálhatott bennük.

[link]

2011. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen hallottam már erről hogy a marson vízre utaló jeleket találtak.Nem is tudom hol hallottam, hogy a földön élt egy másik civilizáció még a meteor becsapódása előtt mikor a dinoszauruszok kihaltak, találtak hangfelvételeket barlangokban de nem értették a nyelvet.Sokkal fejlettebb volt az a civilizáció és már az űrutazásnál tartottak.De később elemezték a hangfelvételt és kivettek belőle mondatokat.Olyanok voltak hogy egy csoport elindult felfedezni a világűrt és nem tértek vissza, aztán akkor mikor visszatértek egy fehér ruhás ember lépett a földre szakála volt és ugye nem ismerték fel mert ürhajóval érkezett.És állítólag őt hívták jézusnak és onnantól számították az időt.Hülyeség hogy most 2011 van, senki se tudja most mennyi a pontos dátum... Egyiptomba is vannak írásjelek vagy ábrák amik földönkívülieket ábrázolnak és repülő csészealjakat.
2011. ápr. 15. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!