Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a 404?

Ki az a 404?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Júj elvagytok xd

na, napi ki az a 404 kérdés kipipálva.

én úgy hívom őt h: a gyk Justin Biebere

mert: megosztja az emebreket, van aki utálja, van aki isteníti, én speciel az előbbibe tartozok (mindkét téren), nagy feltűnést kelt... stb :D

2011. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én egy szuper csillagharcos vagyok!! és azért küldtek erre a föld nevű bolygóra hogy elpusztitjam az egész földet, és hogy megkeresem 404-et, mert fontos dolgokról kell vele beszélni
2011. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén szerencsétlent. Most azér mér kell bántani mert találkozott ufókkal? Ez a topik erről szól. Az ufó észlelésekről. 404 jó helyen van. Ti tévedtetek el :DD
2011. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:15

ki az a kovács pista?xDlány vagyok ha nem zavar :S :D

2011. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:14


Én meg nem vok 404 ha nem zavar. Te kezdted.

2011. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.Arra jutottam hogy 404 egy viszketegségben szenvedő ember aki hazudik úgy hogy igazat mond és feltűnést kelt azzal hogy nem kelt XD.
2011. ápr. 13. 18:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Rossz véleményre jutottál.
2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 17:49


Úr Isten! Pontosan erre gondoltam, hogy lehet ő 404. :D Már meg is akartam kérdezni, csak megláttam a te hozzászólásodat. :)

Egyébként meg ne viccelj már. Irigység?! :D Egyszerűen itt az emberek bolondnak vagy legalábbis kicsit zizinek tartják, mert nem tudják eldönteni komolyan gondolja amiket ír vagy csak át akar verni mindenkit.

Én azt gondolom, ha ez igaz lenne, tudna bizonyítékot is hozni, de nem tud, mondani meg én is tudom, hogy ez meg az történt, holott nem.

Amúgy meg nem mondom, hogy nem létezik élet a Földön kívül, de hogy úgy, ahogy ő mondja, biztosan nem. Ha jönnének az UFÓk mi a fenére várakoznának?! Elfoglalnák max a bolygónkat. Lásd az új felfedezők mind ezt teszik. Nem fognak embereket rabolgatni. -.-' Hol éltek ti, filmekben?

2011. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!