Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a 404?

Ki az a 404?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

csak egy feltűnési viszketegséggel megáldott tróger.

meg van egy ilyen error is :D

2011. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
De ha feltűnési viszketegségben szenved akkor mért csípőfogóval kell belőle kihúzni a szavakat? Én ha feltűnési viszketegségben szenvednék, le se lehetne lőni úgy lökném a dumát minden nap! Neki meg könyörögni kell hogy válaszoljon, nem is válaszol csak ha őt kérdezed személyesen! Lehet hogy hazudik de hogy nem akar feltűnősködni azt látni. A neve is h 404 arra utal hogy titkolózik. Ha én feltűnő akarnék lenni nem bujkálnék hanem a legelső az lenne hogy megmondanám a nevem hogy híres legyek és nem 628 nevet adnék magamnak mint egy titkos ügynök Z1-es fedőnévvel. Azt nem tudom hazudik e de nem akar ő feltűnő lenni épp az hogy titkolózik.
2011. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:32


Ő pontosan jól tudja, ha titkolózik, annál jobban feltűnést kelt. -.-'

2011. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


És ha ezt pontosan jól tudja, akkor ravasz és ha ravasz akkor okos és ha okos akkor van célja. Mivel a buta embereknek nincsen célja és a ravaszsághoz ész kell. Vagyis azt mondod h 404 egy okos és ravasz ember aki úgy akar híres lenni hogy ne ismerjék ki ő valójában de egy fedőnévvel (404) mégis híres akar lenni. De ha a ennyire ravasz, kell hogy legyen valami célja ezzel. Mért csak akkor válaszol ha őt kérdezik személyesen? Ez is a ravaszság és a figyelemfelkeltés része? Már két hete nem kérdeztek tőle semmit és nem is válaszolt. Ez aztán a nagy feltűnési viszketegség csak így tovább. Én meg azt vettem észre hogy ha valaki híres akkor azt elkezdik utálni a emberek és irigykedni rá. Nem csak 40 ről beszélek hanem egy csomó hírességről. Ha valaki híresség egyből sok lesz az ellensége. Én ezt vettem észre. És ennek oka az irigység meg a rossz indulat. Én 404 el szoktam emailozni és valamelyik nap írta h megint elvitték az idegen lények pár hete és ez volt a második alkalom neki. Ide meg egy mukkot se írt erről. Úgy h nem akar felvágni egyáltalán és írta is hogy azért se írná le ide mer úgy se hiszi el senki neki. Én sajnálom szegényt h senki nem hisz neki. Nekem meg elmesélte milyen volt de csak tömören a lényeget. Nem részletezte mert azt írta sok a dolga. Szívesen elmesélném miket írt de nem mesélem mer nehogy megharagudjon szegényke.

2011. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
404 egy rendes ember, aki igazat mond.
2011. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
UFO témában ő itt a jani.
2011. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:46

nem te vagy véletlenül 404? :)

2011. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:49


Nem te vagy Kovács Pista véletlenül???? :DDDD

2011. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!