Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Úgynevezett "védőoltással"...

Úgynevezett "védőoltással" juttatják belénk a chip-eket?

Figyelt kérdés
Most a H1N1-re gondolok. Tudjátok mennyire tolta a média. De nem csak erről van szó. MINDEN MÖGÖTT ők állnak! Már beleőrülök! Hasogat a fejem, ti hogy tudjátok elviselni, hogy rabszolgák vagytok? Mit tehetünk ellene?
2011. ápr. 9. 16:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Te már megkaptad a védőOLTÁST.
2011. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ne oltasd be magad fölöslegesen. A H1N1-nek konkrétan semmi értelme nem volt, csak el kellett adni a megrendelt mennyiséget. Nem manipuláció, meg chipbeültetés van mögötte, hanem pénz.
2011. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan chipeket ültetnek belénk az oltással...akkor mi a fr.ncnak tanulok én a monoklonáris ellenagyagokról? (amúgy gyógyszerész vagyok) Vagy csak szívatásból szenvedem végig a fél éves immunológia kurzust... XD

Amúgy ha már oltással akarnak beléd ültetni valamit, már megtehették mikor megkaptad csecsemőként a kötelező oltásokat. (polio vagy diftéria ellen) Nem szarakodnának a h1n1-el.

2011. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

XD, meg LOL, meg igazad van, DE!!!


Aki feltétlenül hinni akar a konteokban, az tudja a választ:


"Azér wazze, mer' amikó' én vótam pisis baba, akkó' még nem vót eza nanoizé, amit belénk akarnak tenni, ezér' köll a fölnőtt lagozsságot is ótogatni. É'ted-é szépecsém?"

2011. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
mennyi elvetemült ember van... IDIÓTA
2011. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
ugye nekem is fáj a fejem, hangokat is halok ! de van egy megoldás tekerd be a fejed celofánnal, és akkor lárnyékolod a kínaiak műholdját, és ezzel megakadályozod hogy leszívják az agyadban lévő tudást ! :D
2011. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ezt biztos a Náczivadászon olvastad
2011. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Igazad van. Manipulálnak minket 4 évente
2011. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!