Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Úgynevezett "védőoltással"...

Úgynevezett "védőoltással" juttatják belénk a chip-eket?

Figyelt kérdés
Most a H1N1-re gondolok. Tudjátok mennyire tolta a média. De nem csak erről van szó. MINDEN MÖGÖTT ők állnak! Már beleőrülök! Hasogat a fejem, ti hogy tudjátok elviselni, hogy rabszolgák vagytok? Mit tehetünk ellene?
2011. ápr. 9. 16:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Marha...


Ha chippeket akarnának belénk juttatni 1000+1 jobb és olcsóbb módszert találnának.

Te meg kezeltesd magad.

2011. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 KÁELEF ***** válasza:
30%
Kérdező, kikre gondolsz pontosan, a kormányokra vagy másra esetleg? A chip-es gondolat nem újkeletű és sajnos van valóságalapja.
2011. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 mentalist ***** válasza:
97%
Hasogat a lábam barnítókrémmel etetik a chipseket.
2011. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
csak nem gyilkos elméket nézel? abban volt egy ilyen rész. :D de ez marhaság, szerinted érdekel bárkit is hogy mit csinálsz? nagy ívben szarnak az ember fejére.
2011. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Nekem szent meggyőződésem, hogy a Szíriusz ködből érkező lilahátú nudlipöckök vannak minden mögött!!! Belénk ültetnek mindent... hogy rohadjon le a szárnyuk!
2011. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
72%

Te megátkoztad a népemet?


Bazzeg, az anyósomnak már rohad a szárnya!

Nem baj. Anyósomért nem kár, mi többiek meg kezeltetjük magunkat.


Téged arra kérlek, hogy a következő 24 órában ne fogyassz cukros ételeket! Bemértük a chipedet, holnap megyünk érted, és kineveljük belőled ezt az átokszóró-hajlamot.


Lári-fári-nem-fog-fájni!

2011. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Kicsit zavarosan írtam le a kérdést, mert ma jelenleg elég zavart vagyok. A kormányra gondoltam amúgy, igen. Az 100%, hogy a kormány manipulálja az embereket, de 1000 felé verzió létezik erre.
2011. ápr. 9. 16:51
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

> MINDEN MÖGÖTT ők állnak! Már beleőrülök!

Pszichológus? Elmegyógyintézet? Nem ártana!


> Hasogat a fejem, ti hogy tudjátok elviselni,

> hogy rabszolgák vagytok?

Simán. Mondhatod rám hogy agymosott vagyok, vagy hogy csak az orromig látok, de én itt nem látok összeesküvést. Nem mondom hogy szép és jó az egész világ, hogy minden tökéletes, mert nem igaz. Ezer probléma van. Ezt látom. De nem látok összeesküvést, gonosz világuralmat, megvalósult disztópiákat.


> Mit tehetünk ellene?

Csak hogy rátegyek a hangulatodra: SEMMIT! :P

2011. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Te nem vagy egy kissé paranoiás?Nézz utána...Amúgy a kormány olyan szinten sz@rik az emberek fejére,szerinted kit érdekel az hogy mondjuk te mit csinálsz??
2011. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Totális hülyeség,hogy védőoltáson keresztül chippeket juttatnak az emberbe,hogy majd ezáltal irányithatóvá váljanak!:D Üdv :egy chiptulajdonos ,aki megkapta a h101 elleni védőoltást. :D :D :p
2011. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!