Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Úgynevezett "védőoltással"...

Úgynevezett "védőoltással" juttatják belénk a chip-eket?

Figyelt kérdés
Most a H1N1-re gondolok. Tudjátok mennyire tolta a média. De nem csak erről van szó. MINDEN MÖGÖTT ők állnak! Már beleőrülök! Hasogat a fejem, ti hogy tudjátok elviselni, hogy rabszolgák vagytok? Mit tehetünk ellene?
2011. ápr. 9. 16:17
1 2 3 4
 11/38 KÁELEF ***** válasza:
29%

Értem. Én azt tudom tanácsolni neked, hogy legyél mindig óvatos, azt tudjuk hogy megfigyelik az embereket, ipari kamerák mindenhol, ezeket gyakorlatilag a házakra, lakásokra is rá lehet állítani, mert forgathatóak. A chip-elt embereket nyílván szoros ellenőrzés alatt tartják, de ez egyre jobban kiterjesztődik minden emberre, ahogyan a technológia fejlődik. Sajnos lehallgatnak a mobiltelefon hálózaton keresztül is ha modernebb készüléked van, még kikapcsolt készüléket is aktiválhatnak a központból, engem figyeltek meg így és kiderült, ezért tudom.

Hallottam olyan esetről is, hogy a fűtőtestre szerelt hőérzékelőbe rekjettek lehallgató készüléket, talán már mindegyik így van elkészítve nem tudom, de ezeket rézhálóval le lehet fogni, nem mennek ki a mikrohullámok.

Azért az valószínű hogy vannak olyan parányi mikrochip-ek amelyek a véráramba juttatva az idegrendszerre rögzülve akár az ember viselkedését is módosíthatják és mivel izotópokat tartalmaznak nyomkövetésre is használhatóak.

Úgy tudom a ct vizsgálat ezeket képes kimutatni az agyban, méghozzá az izotópok miatt, mivel egy adott területen összpontosulnak.

2011. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
fussatok bolondok!
2011. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
A Mónika-Show-ban volt egyszer, hogy egy nő mondta, hogy a férjébe be van építve egy "csipsz".
2011. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem érdekli a kormányt hogy mit is csinálnak a hétköznapi civil emberek ezért egy vasat se költenének arra hogy chip-et ültessenek beléjük, őket valami más érdekli ami ránk ügye nem tartozik, ugyan mit akarnának tudni rólunk, és mit érnének el vele?
2011. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, keresd fel a pszichiátriát...ők tudnak segíteni neked
2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 KÁELEF ***** válasza:
33%

A kérdező egy komoly és aktuális problémáról tett fel kérdést, aki nem érzi magáénak ezt a dolgot, vagy nem fogja fel miről van szó az talán jobban tenné ha lekopna innen, viccelődés helyett, mert ez egyaltalán nem vicces.

Rólunk emberekről és az emberiség egy súlyos problémájáról van most itt szó.

2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező a civilizált világhoz tartozni!

Mit tehetsz ellene?

Vonulj ki a tajgára, és halássz, vadássz gyüjtögess.



A civilizált világban minden pénzbe kerül, és mindíg többe kerül mint amennyi pénzt a te munkaerőd érhet.

Ez ellen csak összefogással lehet védekezni, erre való a családi életközösség.


vagy ha tudsz teremts valami olyat ami sokat érhet, vagy ha nem is ér sokat de védi a szerzői jog, és minden eladott példány után újra és újra a te zsebedet üti a haszon egy része.

2011. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi' nézd meg a Gamer - Játék a végsőkig című filmet. Garantálom, hogy tetszeni fog. Majd írd le a reakciódat. :D


Te jó ég. Én is el tudok néha szórakozni az ilyen összeesküvés-elméletekkel, de azért annyira nem szabad komolyan venni egyiket sem. És mi van akkor, ha már régen mások irányítanak minket, csak "benne van a programban", hogy azt kell hinnünk, szabad akaratunk van? Lehet, hogy évezredek óta minden ember csak egy-egy agy egy formalinos üvegben, amik be vannak drótozva...?

2011. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
arra gondoltál-e már hogy nem chippeltetnek minket, mert azt simán bevezetik majd, mint lophatatlan bankkártya és azonosító, hanem az élethosszod rövidítik vele?
2011. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%
Fosssááá röhögöm magam! :D :D :D Chip... az... minek? Senki sem lázadozik semmiért...egekig lehet emelni az adókat, ellophatják a fejünk fölül az egész országot... Ja vagy azért nem lázongunk, mert már csippelve vagyunk? :D
2011. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!