Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik éltek a földön 3 milliárd...

Kik éltek a földön 3 milliárd éve?

Figyelt kérdés

A dél-afrikai fémgolyókra gondolok.



A Dél-Afrikában talált különös fémgolyók előtt értetlenül állnak a kutatók. Az egyedi leletekre az 1900-as évek második felében bukkantak dél-afrikai bányászok, ráadásul több száz golyót hoztak a felszínre. A leletek azért is nagyon különlegesek, mert olyan üledékes rétegben találták őket, melynek kora nagyjából 2,8 milliárd év. Ekkor a Föld még nem volt tele élettel: csak kezdetleges élőlények éltek rajta. Ennek ellenére természetesen előfordulhat az, hogy szabályos fémgömbök keletkezzenek, a kérdés az, hogy a dél-afrikai fémgolyókra hogyan kerülhettek minták és rovátkák.

A mindössze két-három centiméter átmérőjű golyók egy részén ugyanis barázdák láthatók: három párhuzamos vonal, pontosan középen, mintha az Egyenlítőt szimbolizálnák. A golyók alapvetően két kategóriára oszthatók: van közöttük kékes árnyalatú, fémből készült fehér foltokkal, illetve vájt típus, szivacsos jellegű, fehér anyaggal a belsejében. Hogy hogyan keletkezhettek, mi célt szolgálnak, és honnan kerültek elő pontosan, máig nem tudják.


[link]


Kik éltek itt és hova lettek ? Lehet hogy igaz a mahabharata írásai, mely szerint ősi atombombákkal kipusztították egymást és azok az üveges maradványok skóciában is erről tanúskodnak ? Vagy lehet hogy a misztikus és legendás Atlantisz lakói is léteztek ?


2011. ápr. 5. 13:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
dél-afrikai fémgolyók
2011. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
én biztos nem éltem :D de egy T Rex mesélte egy trollnak, aki egy küklopsznak, aki egy faunnak, aki a dédnagymamámnak, a dédnagymamám a dédnagypapámnak, akik ezután elmesélték a nagymamámnak és a nagypapámnak, akik elmesélték az apukámnak, az apukám az anyukámnak, aki meg nekem és azt mondták, hogy: egy T Rex mesélte egy trollnak, aki egy küklopsznak, aki egy faunnak, aki a dédnagymamámnak, a dédnagymamám a dédnagypapámnak, akik ezután elmesélték a nagymamámnak és a nagypapámnak, akik elmesélték az apukámnak, az apukám az anyukámnak, aki meg nekem, HOGY NEM TUDJÁK DE MAJD KIDERÍTIK, ADDIG IS VÁRJUNK!
2011. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Már azért én is kíváncsi vagyok, hol találtok ilyen félelmetes információkat kicsiny Földünkről meg az idegenekről.
2011. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De hogyha valaki elmesélte, hogy éltek valaha, akkor voltak akkor emberek is akik látták ! Hát éppen ez bizonyítja a lelet valódiságát és az akkor élő emberek létezését.
2011. ápr. 11. 21:01
 15/23 anonim ***** válasza:

[link]


elolvasod megtudod...

2011. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Vannak szív alakú, emberformájú sziklák, kövek, kavicsok.
2011. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 treffhetes ***** válasza:
csak nekem tűnt fel hogy ezek a fémgolyók gyakorlatilag a Halálcsillag egészen pontos, kicsinyített másai?:D
2011. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"De hogyha valaki elmesélte, hogy éltek valaha, akkor voltak akkor emberek is akik látták ! Hát éppen ez bizonyítja a lelet valódiságát és az akkor élő emberek létezését."


Akkor biztos. Hiszen aki mond valamit, az biztosan igaz is, mert hát mondja.

2012. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szia! bennünket itt valakik nagyon szívatni akarnak ezen a bolygón


szerintem az sem igaz, hogy mindenkinek törlődik a memóriája 2 élet között (vagy az életek között)


arra gyanakszom, hogy már életek milliárdjait éltük le ebben a rendszerben


tisztelt emberiség! benneteket itt, ebben a rendszerben, valakik nagyon szívatnak

és higgyétek el, hogy valójában még (jóformán) fogalmatok sincs róla, hogy kik és miért


a legtöbben beérik egy halálprimitív kívülről beléjük helyezett válasszal


valójában az összes gondolatotokat kívülről kapjátok


még nem ti gondoltok, még nem ti éreztek


ha nektek azt programozzák, hogy "normálisak vagytok+,

akkor ti normálisaknak képzelitek magatokat

és nem tesztek fel kérdéseket


talán blokkokat és gátakat helyeztek (valakik) belétek, amik aktiválódnak, ha kezdtek elbitangolni a nyájtól és próbáljátok megérteni azt, hogy miben vagytok


hová tűnnek az erőforrásaitok?

az USA-ban a múlt század elején (ha jól tudom) beszedték az aranyakat az emberektől

hová került?

Fort Knox-ból áll. eltűnt


hol van?


tudom, hogy van erre is egy automatikusan generálódó "univerzális" válasz, de vajon így van-e


ne gondolkozzatok és nem kerültök bajba, de ÉLetetek sem lesz soha


benneteket már rég leválasztottak Istenről és nem tudjátok

hogyan is tudnátok, mikor kaptok helyette (és) önmagatok helyett pótszereket


hány szintje van az álomnak?

kik vagytok ti?

miért éltek? mi a célja?

mi az, hogy csak az intellektus magában és mi az hogyteljes ember?

nektek az elmétekben van a szívetek?

2012. szept. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

jah, hogy a fémgolyók? adjál nekik egy Batman-es műanyagfigurát helyette vagy egy plakátot a mosolygó megváltóval, aki már mindent elrendezett helyettük!


mit számítanak azok a néhány milliárd éves vasgolyók (és az összes többi)?

kenyeret és cirkuszt nekünk; amíg megkapjuk (legalább) nem kérdezünk.

2012. szept. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!