Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam? (Valaki segítsen!

M@x kérdése:

Mit láthattam? (Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Hú, hát fel kell idéznem. Aludtam, és egyszer csak felpattantam, mutattam az erkély felé és ezt mondtam: Nézd, ott néz be! (Sőt inkább kiabáltam.)

Aztán visszaaludtam.

Ezt anyukám mondta.


2011. márc. 18. 05:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem semmit csak valami rosszat álmodtál. Nekem olyan volt, hogy felkeltett anyám odamentem a szoba sarkához, rámutattam és kb kínai nyelven beszéltem pár mondatot. Utána kérdezte hogy mivan? Én meg megint elmondtam ugyanazt, aztán lefeküdtem és vissza aludtam xd..
2011. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Sokat kattog az agyad ezen az ufómizérián és már az álmaidat is átszövi. Ha mutterod nem látott semmit, akkor ott nem is volt semmi.
2011. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem anyukád csak viccelt, mert gondolom tudja hogy ufó fanatikus vagy :DD
2011. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
15%

Maxikám! Végül is ki, vagy mi volt az, ami/aki benézett? Erre kéne visszaemlékezni!

Mert lehet, hogy csak a hold volt az.

2011. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen már nekem is volt csak én nem ezt kiabáltam hanem azt hogy:

Gyorsan hozd be az ágyat kintről mert megázik az esőben! Siess!


utána meg visszaaludtam :S


Kíváncsi vok 404 mivel magyarázza meg este ezt.

2011. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Biztosan nem viccelt.

2011. márc. 18. 14:11
 7/11 anonim válasza:
76%
Velem nyaralás közbe volt olyan, hogy felkeltem oda mentem mutterhoz elkezdtem sírni és visszafeküdtem aludni
2011. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 404 ***** válasza:
100%
Milyen gyakran fordul elő ez vagy ehhez hasonló eset? Mindennapos, vagy csak most először? Történt-e valami újdonság az életedben ami még eddig sosem volt és komoly dolognak érzed? Vannak-e megoldatlan ügyeid?
2011. márc. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor először fordult elő és többet nem.

Igen, történt.

Megoldatlan ügyeim mindig is voltak, most is vannak és mindig is lesznek.

2011. márc. 19. 06:37
 10/11 404 ***** válasza:
100%
Próbálj meg lazítani. Meditálj, hallgass meditációs zenéket vagy hangokat és ne gondolj közben semmire. Nekem a kedvenceim a madarak csicsergése, a tenger hullámainak hangja ahogy a partra vetődnek, vagy a patak folydogálása. Ezeket szeretem legjobban hallgatni. Éjjel pedig aludj, ne virrassz, hogy tudj regenerálódni. Nyugodj meg nincs semmi bajod csak most stressz alatt vagy és az agyad alvás közben próbálja megoldani azokat a dolgokat amik nappal érnek. Az alvás alatti rossz élmények nem feltétlenül egyeznek meg a napközben ért atrocitásokkal.
2011. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!