Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek Aryana...

Mi a véleményetek Aryana Havah:Inuaki, a bennem élő reptilián című könyvről?

Figyelt kérdés

Aki nem olvasta annak itt a link: *****


Szerintem van valós alapja én hiszek benne...

Diator,404,...többiek!?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 27. 07:17
1 2
 11/15 Gabriel Bale válasza:

Hát előfordulhat, hogy jó könyv azt nem vitatom és biztos jó reklámot is csináltál neki, de az is biztos, hogy annyira valódi, mint a 8. utas a halál...


Nem akarlak elkeseríteni, de az, hogy idézlek "eddig is érdekkelt hogy egyedül vagyunk e galaxisban,de ez a könyv mégjobban kinyitotta szememet,ez a könyv képes volt logikus választ adni arra amire az ember régóta kereste választ pl:honnan ered ember ki hozta létre...stb" ez mind szép és jó. De ez kb annyira hiteles, mint kre 3000-ben a sumerek, 2000-ben az egyiptomiak, később a görögök/rómaiak, a zsidók és keresztények vagy bármely más vallás... Csupán annyi a különbség a mítoszok és e között a könyv között, hogy a kitalálóik még nem értették meg a földet és a temrészeti elemeket stb. helyettesítették istenekkel... a mai világban meg már annyi minden megismerhetővé vált h. ezt a szerepet a kevéssé ismert univerzum vette át.... Van valóságalapja, de kb annyi hogy a földről szól és kész. Annyira igaz, mint az hogy én egy arkangyal vagyok.... tehát semennyire


De ha tényleg képes volt elhitetni ezt veled akkor valóban kijárna egy nóbel díj neki vagy te vagy túl hiszékeny.

2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor én meg Ginny Weaslye vagyok és avada kedavra!! -.-"

Miért kell minden könyvet valóságnak venni?

2011. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Olvassátok el, csak akarnotok kell, hogy eltudjátok olvasni és megtudjátok érteni! Sok sikert mindenkinek!! Akarjátok! :)
2011. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én elolvastam mind a két részét. Az elsőn egy kicsit meginogtam, hogy mi van ha mégis igaz, de a másodikban szerencsére lelepleződött az alkotó. Akkora ellentmondások vannak benne mint egy ház. Pl. mikor belekeveri a dák-román elméletet, ezt taglalja több fejezeten keresztül és azt állítja ez egy nemes faj, nemes vér, stb...aha, akkor hogy is van ez a mind egyek vagyunk, mindenki egyenlő duma?

Nem mondom, van fantáziája az írónak, de akkor is igen alattomos, hogy megpróbálta ilyen csúnyán rászedni a népet.

2011. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Acrab ***** válasza:

Nekem sok része elég negatívan hat. Nem olvastam, csak kivonatokat a könyvből, de nem hiszem hogy csak ezért nem nyert meg magának Aryana.

- Khm, Szepes Máriát aki nem ismeri, kéretik rákeresni. Ugyanez a helyzet Müller Péter Kígyó és keresztjével. Azután jöhetne pár Jane Roberts Thorwald Dethlefsen, csak hogy pár kedvencemet említsem. Utána, pedig a többiek és végül a jelenlegi népszerű "ezoterikus" olvasmányok.


2011-08-17 11:37 es hozzászóló, tudnál pár sort írni még erről a dák-román vonalról? :) Vagy valaki más... Higgyétek el nem vagyok alapvetően materiális szkeptikus, csak azért kérem, mert egy darabig valószínű nem fogom belevetni magam az inuaki témába.

2012. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!