Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi oka lehet, hogy egész...

Mi oka lehet, hogy egész kicsi korom óta ez foglalkoztat?

Figyelt kérdés
Egy 24 éves lány vagyok. Egész kicsi korom óta foglalkoztat a kérdés, hogy valóban léteznek a földönkívüliek.Eleinte csak abban nyilvánult meg, hogy előszeretettel néztem ezzel kapcsolatos filmeket, olvastam cikkeket stb.....aztán rá kelett jönnöm, hogy sokkal jobban érdekel ez a téma mint az engem körül vevő embereket. Mára eljutottam oda, hogy fanatikussá váltam. Hiába van 2 szakmám is, szívem szerint csak ennek kutatásával foglalkoznék. E téma teszi ki a mindennapjaimat és ha éjszaka az égre nézek, kiváncsian kémlelem az eget.....vajon tényleg ott vagytok. A párom is hiszi ezeket a dolgokat, de őt jobban foglalkoztatják a földi dolgok, mint munka vagy fizetés. Sokszor már rám szól, hogy teljesen be fogok golyózni:)))) Azt elmondanám, hogy nem vagyok hiszékeny ember és próbálok nem bedőlni minden hülyeségnek!!! Éjjel mikor lefekszem fura érzésem van. Úgy érzem hamarosan történni fog valami, de nem tudom szavakba önteni. Félek az éjszakáktól és egész kicsi korom óta félek egyedül maradni éjjel. Ezt olvasván sokan azt gondolják...ez a csaj dilis, de higyjétek el, biztos vagyok benne, hogy nem véletlen ez az egész.
2011. febr. 26. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Nem vagy egyedül, sok más hozzád hasonló emberek vannak a Földön akik ugyan így éreznek mint te hogy kommunikálni akarnak veled hogy valamit elakarnak mondani amit csak neked mondanak el ezt egy fajta kiválasztottságnak is nevezhetjük az hogy figyelnek téged az sem kizárt figyelik hogy hogyan reagálsz az üzenetükre amit persze nem hallasz tisztán ezeket egyenlőre csak érzékelni tudod.

Megkapod csak még nem érted el azt a szintet hogy meg is értsd azokat nekik ez olyan mint nekünk az E-mail csak nekik még posta fiókjuk sincs.

2011. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes az ember arra vágyik, hogy egy olyan világot ismerjen meg amit nem ismer, lényeket amelyeket a fantáziánál csak a valóság lehet szebb..


Én is kis korom óta érdekel a téma az-az csak kb 7-8 éves korom óta mióta találkoztam egy tűz emberrel :) ( tudom hitetetlennek hangzik, de tudom hogy mit látok.)


Nagyon jó dolog ezzel a témával foglalkozni: csak annyit akarok mondani neked, hogy: sok szerencsét ezekhez a dolgokhoz és ne hagyd abba a kutatásokat.

2011. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

19:16:


Véleményem szerint még nem jártak a Földön, sem a közelében.

Szerintem 2012 decemberében ér ide az 1. faj, aki eddig itt volt vagyis lesz...

Viszont azt lehetségesnek tartom, hogy már voltak a Föld közelébe. Ezért is tudják hogy itt vagyunk.

Persze nem mondom, hogy diator hazudik.

Mások véleményét is tiszteletbe tartom.

Üdv!

2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Fémfaház ***** válasza:
Hát igen, jó dolog kémlelni az eget és elgondolkodni azon, hogy vajon visszanéz onnan valaki? Ebben csak az a hiba, hogy a legközelebbi csillag fénye is 4 évre van fénysebességgel, tehát mikor felnézünk az égre a múltat látjuk. Világvége nem lesz. Inkább az igazi élet kezdete lesz.
2011. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Klipi ***** válasza:
2011. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
60%
Én is 24 éves vagyok, és csak annyi jutott eszembe, hogy amikor kicsik voltunk, bőven ment az UFO-láz az X-aktákkal, sejtelmes filmekkel, E.T.-vel, stb. Szerintem mély lelki folyamatok vannak az mögött, hogy félsz éjjel, vagy hogy olyan helyre vágysz, amiről semmit sem tudsz, vagy úgy érzed, hogy minden gyökeresen meg kell változzon a közeljövőben. Fájdalmas tud lenni elgondolkozni az okairól. Én például szintén elvágytam egész kicsi koromtól,és elképzeltem, hogy elcseréltek a kórházban, és az igazi szüleim kedvesebbek, sose akartak elválni, ilyesmik. Pedig csak szar volt a gyerekkorom, mert apám vedelt, vert minket és anyám folyton csak sírt. Egy saját kis storyba vetíti ki a gyerek, amiről nem tudja, hogy mit miért érez. Szerintem. De nyugodtan elkárhoztathattok, akkor sem veszt vele senki semmit, ha elgondolkozik, hogy vajon mitől is félt igazából gyerekkorában, és miért elégedetlen mondjuk a mai napig is a mindennapjaival, vagy a "földi élettel".
2011. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Kérdező!!!! Tiszteletben tartom a véleményed, de ennek semmi köze a gyerekkoromhoz......azért köszi, hogy hozzászóltál!!!!:)
2011. márc. 11. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!