Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi oka lehet, hogy egész...

Mi oka lehet, hogy egész kicsi korom óta ez foglalkoztat?

Figyelt kérdés
Egy 24 éves lány vagyok. Egész kicsi korom óta foglalkoztat a kérdés, hogy valóban léteznek a földönkívüliek.Eleinte csak abban nyilvánult meg, hogy előszeretettel néztem ezzel kapcsolatos filmeket, olvastam cikkeket stb.....aztán rá kelett jönnöm, hogy sokkal jobban érdekel ez a téma mint az engem körül vevő embereket. Mára eljutottam oda, hogy fanatikussá váltam. Hiába van 2 szakmám is, szívem szerint csak ennek kutatásával foglalkoznék. E téma teszi ki a mindennapjaimat és ha éjszaka az égre nézek, kiváncsian kémlelem az eget.....vajon tényleg ott vagytok. A párom is hiszi ezeket a dolgokat, de őt jobban foglalkoztatják a földi dolgok, mint munka vagy fizetés. Sokszor már rám szól, hogy teljesen be fogok golyózni:)))) Azt elmondanám, hogy nem vagyok hiszékeny ember és próbálok nem bedőlni minden hülyeségnek!!! Éjjel mikor lefekszem fura érzésem van. Úgy érzem hamarosan történni fog valami, de nem tudom szavakba önteni. Félek az éjszakáktól és egész kicsi korom óta félek egyedül maradni éjjel. Ezt olvasván sokan azt gondolják...ez a csaj dilis, de higyjétek el, biztos vagyok benne, hogy nem véletlen ez az egész.
2011. febr. 26. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtál konkrétumokat a kora gyermekkorodról, ezt a kérdést valóban csak ezoterikus módszerekkel lehet megválaszolni... :)


Egyébként vannak itt Magyarországon is földönkívüliek kutatásával foglalkozó szervezetek, velük még nem vetted fel a kapcsolatot?

2011. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én lehetetlennek tartom, hogy a földön kívűl nincs élet, képzeld el, hogy egy galaxis több milliár csillagból áll, a csillagoknak vannak bolygóik, holdjaik, amik hasonlóak lehetnek a földhez, az univerzum megszámlálhatatlanúl sok galaxisból áll, és még létezhetnek más univerzumok is. Ha nincs is olyan fejlett élet mint a földön, egyselytű, vagy más primitív élőlények biztos vannak
2011. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
hát figyeld, erre most mit lehet mondani? vagy igen, vagy nem, de ha megfigyeled rengeteg dologgal ez van, nem lehet szinte sose biztosat mondani. én személy szerint hiszek a földönkívüli életben, mert miért ne létezhetne máshol is élet?
2011. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én áttudom érezni, hogy miért foglalkoztat ennyire ez a téma.

Velem is ugyanez van. Gyerekkoromtól kezdve érzek valamit, hogy én nem ide tartozom. Ezt úgy értem, hogy nagyon elvágyódok innen egy másik bolygóra. Ami azért is furcsa mert gyerekkoromtól kezdve érzem így. És azóta is tart ez az érzés.

És hiszek is a földönkívűli életben. Engem érdekelne, az hogy mit érzel azzal kapcsolatban, hogy valami történni fog hamarosan. Szerinted mi fog történni?

2011. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet előző életetekben egy másik bolygón éltetek? lehet onnan ez a nagy vágyódás
2011. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

17:45-nek!


Teljesen igazad van amit leírtál valóban lehetetlenség hogy ne létezzen rajtunk kívül más intelligens életforma az Univerzumban.


Van a mi bolygónk (FÖLD) amin kívül vannak más bolygók is a naprendszerünkben, van a mi naprendszerünk amin kívül vannak más naprendszerek az univerzumban és van a mi univerzumunk amin kívül de ezt persze már kitaláltátok vannak más univerzumok az egész galaxisban. Tehát ha valaki azt mondaná hogy földönkívüliek nem léteznek az olyan mint ha azt mondaná hogy emberek azaz mi nem létezünk, pedig mi vagyunk és ők is vannak csak még nem léptünk egymással kapcsolatba ennyi az egész vagy lehet hogy ők már igen csak még mi nem velük.

2011. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha nem tudsz normálisan válaszolni ne írj.


Kérdező:

Ezzel én is teljesen így vagyok :D

Ha választhatnék 100.000.000.000.000.000.000 dollár, vagy egy új intelligens faj megismerése közt akkor a földönkívüliekre szavaznék :D

Mivel a pénz mindennapos téma, az idegen pedig elég ritka, persze a GYIK-ban nem :D

Visszatérve a témához én is mindennél jobban szeretnék találkozni idegen élettel.

Egyébként, ha még nem tudtad volna nemrég a NASA új fejleménnyel állt elő!

Íme egy cikk, először is, még mielőtt valaki leszólná a cikket, a NASA hivatalosan is bejelentette weboldalán.

Íme a cikk:


A Kepler legutóbbi felfedezései egy olyan változatos világra nyitották rá az ajtót, amely számos szempont átértékelésére készteti a bolygó rendszereket tanulmányozó kutatókat. Az első évben a megfigyelés csak az égbolt egy kis részét érintette, az ottani számok alapján készültek a becslések, mondta a Die Welt beszámolója szerint William Borucki szombaton Washingtonban. Arra a következtetésre jutottak, hogy minden második Nap körül bolygók keringenek, és minden 200-ik csillag körül a bolygók olyan zónában helyezkednek el, ami lehetővé tenné az élet kialakulását. Régóta feltételezik, hogy a Tejúton legalább 100 milliárd Nap létezik. A "Kepler" olyan űrtávcső, amelynek kifejezett célja, hogy bolygókat keressen. Eddig 1235 lehetséges bolygót fedezett fel, amelyek közül 54 található olyan zónában, ahol az élet lehetséges.



Újra én írok:

Tehát akár a Tejútrendszerben még többmillió olyan bolygó lehet, ahol van élet. Egyébként azt is kijelentette, amit a cikkben nem ír, hogy szinte minden második bolygón kialakulhat élet, mivel abban a zónában van.

Meg azt is mondták, hogy találtok olyan bolygókat is, amely nagyon hasonlít a Földhöz.

Remélem segítettem!

Üdv!

2011. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
(utolsó előtti!)
2011. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szió Mindenkinek!! Nem igaán tudom meghatározni, hogy mit is érzek......talán úgy tudnám megfogalmazni, hogy érzéseim szerint hamarosan meg fog változni az emberiség élete, ráébredünk egy másik valóságra és arra, hogy sok dolgot nem veszünk észre ami elöttünk hever. Sokszor úgy érzem, hogy ez nem az én gondolatom....mint ha valami vagy valaki akarná, hogy így érezzek. az éjszakához fűződő félelmem mint mondottam már egész kicsi korom óta jelen van és lényegében nem és az éjszaka ami megrémít. Úgy érzem, figyelnek....kicsi korom óta van kialakult képem az idegenekről, pedig akkor még nem volt sem internet és a tv-ben sem láthattam ilyet......
2011. febr. 26. 19:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Bodor Tomi lenne hozzád egy kérdésem.


És szerinted felfedezett már minket más életforma vagy életformák? Mert sokan számoltak már be arról hogy ők láttak repülőcsésze aljakat stb... neked mi a meglátásod erről?

2011. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!