Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a 404 és, hogy-hogy...

Ki az a 404 és, hogy-hogy minden ufonauta hívő rá hivatkozik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%

404, ha itt vagy, majd linkeld be azt a videót, engem is érdekelne :D

Vagy ha valaki összeakad vele...

2011. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18%
Töröltek egy tegnapit, amelyben elmondta a 404-es, hogy sajnos azt ígért filmmel gond van, mert technikai problémák adódtak. De megnyugtatta a híveit, hogy mindent megtesz a hiba kiküszöbölésére. (:D)
2011. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
18%
Akkor már értem 404-et :D
2011. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként itt a 3. oldalon a 2. kommentet, amit 404 írt olvassátok el...

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1561..


"Kész a film de még nincs feltöltve."


Van egy olyan érzésem, hogy soha nem lesz fent az a film :S

2011. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom 404gyel jó fej.

Azt mondta nem teszi fel mer sokan azt hiszik feltűnési viszketegsége van. Aki meg akarja nézni írjon neki emailt. Én írtam neki és én már láttam [link] de már nem engedte ma hogy megnézzem mer kéri a jelszót. Érdekes film vannak benne dögök is (ufósok) kicsit scifis :D


diator az msn em besz*rt de 404 gyel msnezhecc nélkülem is nyugottan. Nem akar működni nem értem mér.

2011. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hahahahahahaaa... Tudtam,hogy kitalál valamit,hogy ne láthassuk,pedig ment a szkeptikusok a hajukat fogják tépkedni duma!
2011. febr. 19. 17:32
 27/29 anonim ***** válasza:

Elmondanám a kedves kérdezőnek, és a válaszolóknak, hogy 404 nem hazudik...

Egy nagyon kedves ember, és ha kimondhatom a szót hogy egy jó barátom akivel már egy kevéskét beszélgettem.


Nincs oka hazudni! Nem hírnévért teszi azt amit tesz, hanem megossza a világgal azokat a dolgokat amiket tud, amik történtek vele. Mer ilyen dolgok kevesünkkel történhet meg.


Hát ennyi lenne.


Könyv moly akkor hogyan tudunk beszélgetni, 404-nek már írtam emailt.

2011. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
"Nem hírnévért teszi azt amit tesz"-az odáig OK,de ezt kevesen feltételezik. Sokkal inkább csalónak gondolják! Azáltal,hogy nem teszi közzé a videóját,aminek beharangozásával több szkeptikust is feltüzelt,többet árt magának és a hitelének,mint bármi más!
2011. febr. 19. 21:04
 29/29 anonim ***** válasza:
Én megnéztem a videót... melyik filmből való a részleT? nem hiszem el, hogy ez igazi lenne... de azér beparáztam..
2011. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!