Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a 404 és, hogy-hogy...

Ki az a 404 és, hogy-hogy minden ufonauta hívő rá hivatkozik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
Csak 404 nem a plejádokkal beszélget hanem valami más fajjal és mi van ha azok monták neki hogy nincs isten?
2011. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

nincsennek ufók se földönkívüliek

valaki egyszer kitalálta mindet aztán föltette a netre

majd 2012 meglátyátok nem jön semien plejád

meg ezt is magyar találta ki mert a plejád magyar szó :D

2011. febr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Amano válasza:
De 404 írta egy hsz.-ban, hogy ő bizony a Plejádokkal szokott társalogni.:)
2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Na utána néztem ezek a pelenkajádok,még a netet is kezeleik,állítólag ezt üzenik nekünk: "Szervusztok kedveseink, itt a Plejád Kollektíva a 9. dimenzióból. Mint mindig, most is nagyon boldogok vagyunk, hogy összekapcsolódhatunk veletek,egy dolgot ajánlhatunk számotokra az elkövetkező évre, hogy próbáljatok meg annyira jelen lenni, amennyire csak képesek vagytok. Hiszen, amikor jelen vagytok, be tudjátok lőni, hogy hol tartotok, hogyan érzitek magatokat, ott ahol tartotok, és ha nem vagytok elégedettek, végezhettek kiigazításokat. Ám, ha a múltra összpontosítotok, vagy épp a jövőre, akkor az energiáitok széttöredeznek(...)"
2011. febr. 18. 13:07
 15/29 Klipi ***** válasza:
404 nem a plejádokkal tartja a kapcsolatot!
2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"404 válasza:


Ezt már nagyon sokan kérdezték tőlem. Holnap csinálok egy dokumentumfilmet hogy hogyan kell meditálni, és telepatikusan beszélgetni az idgenekkel. A filmet feltöltöm valahova és ha valaki kérdezi mit hogy kell csinálni, csak beillesztem ide a linkjét és meg is van a válasz.

Holnap szakítok időt a filmre. Én még úgy sem csináltam dokumentumfilmet épp itt az ideje.

Holnap este megnézheted Te is hogy hogyan kell telepatikusan beszélgetni, meditálni, csinálok egy olyan filmet amiben kimegyünk az űrbe, elhadjuk a Földet és elmegyünk látogatóba idegen civilizációkhoz. OK? :)"


Hol van az a film?

2011. febr. 18. 13:31
 17/29 Amano válasza:
Akkor kikkel tartja? Már kezd érdekelni...:) Egy kommentben 100%, hogy a Plejádokat írta. Hogy az épp melyik kérdésben volt már nem tudom majd ha egyszer belebotlok megint belinkelem.
2011. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Amano válasza:
A Plejádos dolgot viszavonom már láttam pár hsz.-t ahol írta, hogy nem.:)
2011. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem plejádokkal valami más lénnyel nem tudom mivel telepatikusan beszélget vele. Én is tudok telepatikusan beszélgetni de még idegen lénnyel nem beszéltem.
2011. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Klipi ***** válasza:
Kriariaxokkal tartja a kapcsolatot.
2011. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!